Technické překlady katalogů a návodů – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 45 nalezených Filtry

1Šetinová Dana - překlady a tlumočení- němčina

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Větrná 171, Vráto Bezdlužná

Naše firma poskytuje profesionálně zpracované překlady a tlumočení z německého jazyka do českého a naopak. Nabízím spolehlivost a profesionální přístup, letité zkušenosti, kvalitu, příznivé ceny a možnost bezkontaktní spolupráce. Sídlím v Českých Budějovicích, své služby však poskytuji zákazníkům z…

2Pavel Trnka s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
tř. Čsl. legií 823…, České Budějovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Dodávají překlady ve velmi krátkých termínech, zpravidla do druhého dne. Překladatelská a tlumočnická kancelář se specializací na odbornou a technickou angličtinu, němčinu a maďarštinu. Překládají technické manuály, návody, zákaznický software, internetové stránky. Soudní překlady a tlumočení.

3VYZA trans, v.o.s.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Žižkova tř. 1321, České Budějovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Poskytujeme kvalitní a spolehlivé překladatelské služby a tlumočení se specializací na technickou dokumentaci, normy, osvědčení, manuály, výkresy, smlouvy, účetní výkazy a další odborné texty, včetně soudního ověření. Více než 30 jazyků.

4MAB, s.r.o.

Zajišťujeme nabídku a servis výpočetní techniky. Vedeme účetnictví a finanční poradenství a překladatelské služby.

5Raymond Borg

azyková škola s rozšířeným okruhem činností zahrnující mimo standardní jazykové služby, jako jsou obvyklé jazykové kurzy, překlady a tlumočení, také další činnosti v oblasti průvodcování a organizování teambuildingů. Jazykové kurzy probíhají v malých skupinách, moderní nenásilnou metodou, s výukou…

6HABARTOVÁ MIROSLAVA - intertext

Velké náměstí 48, Strakonice I
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Poskytování služeb soudního tlumočníka a překladatele v němčině. Provádění překladů obchodních, technických a právních textů ve všech formátech. Nabídka kompletních tlumočnických služeb doma i s výjezdem do zahraničí.

7Lucie Kvasničková- Lingua - Trans

Jazykové kurzy, překlady, tlumočení, angličtina, němčina, italština, francouzština, ruština, ukrajinština a španělština. Dále soudní překlady a tlumočení. Vyučování angličtiny a němčiny pro firmy se zaměřením na obor. Také individuální němčina a angličtina. Jazykové kuzy pro děti 6 - 14 let.

8Ing. Milena Bláhová

Soví 305, Tábor Bezdlužná

Překladatelská činnost německého jazyka z oblasti technické, právní a ekonomické literatury (včetně soudního ověření).

9Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Interkontakts s.r.o.

Jazyková škola nabízí kurzy pro děti i dospělé.Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Interkontakts v centru Plzně s výukou angličtiny, ruštiny, němčiny, italštiny, španělštiny, češtiny pro cizince a dalších jazyků. Zajišťujeme jazykové kurzy v naší škole nebo u vás ve firmě. Individuální,…

10JAVORSKÁ Maria Mgr.- TLUMOČNICE RUMUNŠTINY

Překlady rumunštiny - tlumočení soudního, technického a obchodního oboru, soudní razítko pro překlady z rumunštiny a do rumunštiny.


Firmy v dalších lokalitách


Technické překlady katalogů a návodů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Technické překlady katalogů a návodů najdete 45 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 41 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 14 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.