Třídění papíru – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho firem, které se specializují na třídění papíru. Tento proces je velmi důležitý pro správné nakládání s odpadem a ochranu životního prostředí.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1ORPA Papír a.s. - Hostačov

4.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Hostačov, Golčův Jeníkov

Výroba je rozdělena do pěti hlavních směrů: · spirálově vinuté papírové trubice a dutinky · paralelně vinuté dutinky a cívky z papíru · papírové manžety pro navíjení skleněných vláken · papírové dutinky pro navíjení chemických vláken . obaly a obalové prostředky - válcové papírové tubusy,…

2MÄRZ EX-IN s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Kout na Šumavě 117, Kout na Šumavě Bezdlužná

MÄRZ EX-IN s.r.o. - rodinný podnik se zaměřením na balení, ruční práci na zakázku, kompletaci balení, ruční balení a třídění výrobků, přebalování zboží, vkládání letáků, polepování výrobků návody, tisk etiket včetně EAN kódů, tamponový tisk i nadstandardní kompletace dle požadavků zákazníka.


Firmy v dalších lokalitách


Třídění papíru v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Třídění papíru zahrnuje oddělení různých druhů papíru, jako jsou noviny, kancelářský papír a karton. Tyto materiály jsou následně recyklovány a použity znovu. Kvalitní třídění papíru je klíčové pro úspěšnou recyklaci a minimalizaci odpadu. V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s tříděním papíru a jsou schopni poskytnout kvalitní služby v této oblasti.