Trojtřídní škola – Jižní a Západní Čechy

Trojtřídní škola v oblasti Jižní a Západní Čechy je ideální volbou pro rodiče, kteří chtějí pro své děti kvalitní vzdělání. Tato škola se zaměřuje na individuální přístup ke každému žákovi a nabízí moderní výukové metody.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Základní škola T.G. Masaryka a mateřská škola Přibyslavice, příspěvková…

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kaštanová 142, Přibyslavice Bezdlužná

Základní škola T.G.Masaryka a mateřská škola Přibyslavice, příspěvková organizace je trojtřídní malotřídní škola s pěti postupnými ročníky. Její kapacita je 130 žáků. Poskytuje předškolní výchovu, základní vzdělání a výchovu žáků 1.-5. ročníku a dále stravování ve školní jídelně, stravování…

2Základní škola a Mateřská škola Pocinovice, okres Domažlice, příspěvková…

Základní škola a Mateřská škola Pocinovice - základní a mateřskou školu se školní družinou a jídelnou, úplnou školou s 1. až 9. postupným ročníkem s plnou kvalifikovaností pedagogů.

3Základní škola a mateřská škola Plesná, příspěvková organizace1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Lázeňská 387 , Plesná Bezdlužná

Provozujeme trojtřídní mateřskou školu pro 100 dětí se zaměřením na ekologickou východu.

4Mateřská škola Kaplice, 1.máje 771

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
1. máje 771, Kaplice Bezdlužná

Trojtřídní Mateřská škola 1. Máje 771 Kaplice je umístěna v sídlišti směrem od Českých Budějovic s výhledem na řadové domky a město Kaplice.

5Mateřská škola Krucemburk1 pobočka

Mateřská škola je umístěna v krásné přírodní lokalitě na okraji Krucemburku. MŠ byla uvedena Budova MŠdo provozu v roce 1982 se dvěma třídami a kapacitou 60 dětí. V roce 1993 byla přistavena další třída. Nyní je naše MŠ trojtřídní s kapacitou 75 dětí. Navštěvují ji nejen děti z Krucemburku, ale i z…


Firmy v dalších lokalitách


Trojtřídní škola v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky tomu se děti mohou rozvíjet v oblastech, které je zajímají a ve kterých mají talent. Trojtřídní škola v oblasti Jižní a Západní Čechy také klade důraz na výchovu a rozvoj osobnosti žáků. Vyučování probíhá v malých třídách, což umožňuje učitelům věnovat se každému žákovi individuálně. Rodiče si tak mohou být jisti, že jejich děti jsou v dobrých rukou a získají vzdělání na vysoké úrovni.