Tukové lapoly, odlučovače lehkých kapalin – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho výrobců tukových, lapoly a odlučovačů. Tyto produkty jsou nezbytné pro mnoho průmyslových odvětví, jako je například potravinářský průmysl, chemický průmysl a další.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1C plastik spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(11)
Mydlovary 101, Mydlovary
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme septiky, jímky, žumpy, čističky odpadních vod(ČOV), zahradní jezírka, bazény, vodoměrné šachty, lapoly, odlučovače. Nabízíme plastové výrobky pro rybáře, zemědělce - kádě, sudy, nádrže. Provádíme hydroizolace střech, izolace spodních staveb.

2FINÁL CB s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(10)
Jírovcova 1050, České Budějovice Bezdlužná

Provádíme čištění kanalizací, domovních odpadů, přípojek, odpadního potrubí, dešťových svodů tlakovou vodou a frézovací technikou. Prohlídky, revize kanalizace TV kamerou. Trasování potrubí. Čištění jímek, septiků, žump a lapolů. Havarijní služba.

3FAKOZ, s.r.o.

28. října 2026/72 , Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost prodává plastové bazény, zastřešení, příslušenství, plastové jímky, lapoly a vodoměrné šachty. k dalším činnostem paří montáž plastových plotů a automatických bran. Společnost také nabízí domovní a balené čističky odpadních vod, lapače tuků a ropných látek.

4Janeček Petr - ekologie a ekologické služby

Poskytuji služby v oblasti ekologických činností, čištění, servisu, revizí a likvidací nádrží, potrubí či jímek na uskladnění závadných látek aj. Zabezpečujeme čištění a revize nádrží, jímek a lapolů. Jsme pověřenou osobou Ministerstva životního prostředí a pokrýváme celou oblast jižních Čech a…

5ITMS plast s.r.o.3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
V. Nezvala 977, Náměšť nad Oslavou
Otevřeno do 17:00

Naše firma ITMS plast je předním odborníkem v oblasti výroby a distribuce plastových výrobků. Specializujeme se na výrobu septiků, jímek, žump, pískových filtrů, vodoměrných šachet, bazénů. Použité materiály jsou svařitelné, vodotěsné, mají dlouhou životnost a jsou odolné vůči agresivním…

6Nový Miroslav - Čištění kanalizací

Montáž, servis a prodej čistíren odpadních vod, jímek, lapolů a vodoměrných šachet od projektu a zemních prací po uvedení do provozu.

7Janeček Pavel - ČOV

Nabízíme prodej a montáž čistíren odpadních vod, jímek, nádrží, septiků a lapolů.

8ASTON - služby v ekologii, s.r.o.2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
nám. F. Křižíka…, Tábor Bezdlužná

Fyzikálně chemická úprava odpadů ve vlastním zařízení, provádíme čištění nádrží, jímek a lapolů, sběr a odvoz nebezpečných odpadů. Nabízíme přepravu nebezpečných nákladů, pronájem kontejnerů, dodávku sběrových nádob a tlakové čištění kanalizací.

9Cink Jan

Zabýváme se provedením vodohospodářských děl. Zaměřujeme se na čistírny odpadních vod, betonové odpadní jímky, septiky a lapoly, vše zajišťujeme včetně projektu. Dalše provádíme zateplování fasád, sádrokartony či výrobu plastových nádrží a šachet včetně truhlářské výroby zábradlí, pergol a altánů.


Firmy v dalších lokalitách


Tukové lapoly, odlučovače lehkých kapalin v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Výrobci se snaží vyrábět co nejlepší kvalitu těchto produktů, aby splnili požadavky zákazníků. Kromě tukových, lapoly a odlučovačů se v oblasti Jižní a Západní Čechy vyrábějí také lehké kapaliny, které jsou využívány například v automobilovém průmyslu. Tyto kapaliny mají vynikající vlastnosti, jako je nízká viskozita a vysoká tepelná stabilita. Výrobci v oblasti Jižní a Západní Čechy se snaží neustále inovovat a zlepšovat své produkty, aby byli konkurenceschopní na trhu.