Účesy pro dlouhé vlasy – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je ideálním místem pro ženy s dlouhými vlasy, které hledají inspiraci pro své účesy. Existuje mnoho způsobů, jak si upravit vlasy, aby vypadaly krásně a zdravě.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1Ryšánková Kateřina - kadeřnický salon MAK

Provozuji kadeřnický salon.Provádím stříhání vlasů, barvení vlasů, trvalou,barvení vlasů, mlelírování, pánské i dámské účesy, svatební a společenské účesy a pod.

2Salon Romana a Marie

Husova 103, Prachatice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb. Provádíme střihy, melíry, barvení. Češeme společenské a svatební účesy.

3Veronika Doležalová

Husova 3, Husinec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb. Provádím stříhání, melíry a barvení. Zhotovuji společenské, svatební a plesové účesy.


Firmy v dalších lokalitách


Účesy pro dlouhé vlasy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho salonů, které nabízejí širokou škálu účesů pro dlouhé vlasy.

Jedním z nejoblíbenějších účesů pro dlouhé vlasy je vlnitý styl. Tento styl je velmi snadný na úpravu a vypadá velmi elegantně. V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho salonů, které nabízejí vlnitý styl v různých délkách a texturách.

Dalším populárním účesem pro dlouhé vlasy je copánkový styl. Tento styl je ideální pro formální události, jako jsou svatby nebo plesy. Pokud hledáte něco více neobvyklého, můžete zkusit účes s copem. Tento styl je velmi moderní a vypadá velmi elegantně.

Nakonec, pokud hledáte něco jednoduchého a snadného na úpravu, můžete zkusit účes s culíkem. Tento styl je velmi snadný na úpravu a vypadá velmi elegantně. V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho salonů, které nabízejí účesy s culíkem v různých provedeních a délkách.