Údržba účetnictví – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1TEPELNÉ A REALITNÍ SLUŽBY CHOTĚBOŘ s.r.o.

Tyršova 1672, Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obchodní společnost TEPELNÉ A REALITNÍ SLUŽBY CHOTĚBOŘ s.r.o. byla založena městem Chotěboř, jako jediným společníkem, na sklonku roku 2003, s reálným zahájením svých činností od 1.1.2004. Výroba a rozvod tepelné energie, správa nemovitostí, údržba a opravy, vedení účetnictví bytových domů,…

2Ing. Jaroslav Bumba

Plzeňská 633, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Služby v oblasti správy nemovitostí, vedení účetnictví a evidence či finančního poradenství. Opravy a rekonstrukce. Havarijní údržba.

3Stavební bytové družstvo Písek

Nabídka vedení účetnictví. Dále i správa a údržba nemovitostí.

4Stavební bytové družstvo Strakonice

Heydukova 116, Strakonice I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se správou a údržbou bytů.

5Topinková Hana, Ing.

Správa nemovitostí pro společenství vlastníků. Dále i vedení účetnictví.

6Stavební bytové družstvo Tábor

Stavební bytové družstvo Tábor se zabývá správou a údržbou nemovitostí - vedení podvojného účetnictví, údržba, rekonstrukce a modernizace společných částí či zařízení domu.

7Hánělová Bronislava

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jaltská 906/1, Karlovy Vary
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti správy nemovitostí a objektů. Nabízí obstarání kompletní správy nemovitostí a objektů prodaných z majetku města Karlovy Vary do soukromého vlastnictví, vlastnictví sdružení nájemníků či společenství vlastníků.

8CAJS Consulting s.r.o.1 pobočka

Dodávky a instalace výpočetní techniky včetně programového vybavení. Nabídka poradenství a zálohování dat. Tvoříme www stránky a registrujeme domény. Zabýváme se pravidelnou správou a údržbou výpočetní techniky. Vedeme daňovou evidenci a účetnictví.

9TAE, veřejná obchodní společnost

Zavadilská 2640, Tábor
Dnes už má zavřeno

Poskytování služeb v oblasti řemeslných prací. Dále společnost nabízí komplexní správu a údržbu nemovitostí a dále také vedení účetnictví.

10REAAS s.r.o.1 pobočka

Částkova 689/74, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost poskytuje služby v oblasti technické údržby, realitní činnosti, správy a údržby bytů, domů a jiných objektů či účetnických prací.


Firmy v dalších lokalitách


Údržba účetnictví v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Údržba účetnictví najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.