Údržba účetnictví – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je plná podnikatelů, kteří si uvědomují důležitost údržby a účetnictví pro své firmy. Proto je zde mnoho kvalitních služeb, které se specializují na tyto oblasti.

1–10 firem z 172 nalezených Filtry

1H-BYT s.r.o.

Vítězná 557, Habartov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme kompletní správu nemovitostí pro SVJ v Sokolově a okolí. Zajistíme pro vás vše – vedení podvojného účetnictví pro SVJ, správu fondu oprav, veškerou administrativní agendu i řádný provoz bytových domů. Kontaktujte nás.

2TEPELNÉ A REALITNÍ SLUŽBY CHOTĚBOŘ s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(7)
Tyršova 1672, Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obchodní společnost TEPELNÉ A REALITNÍ SLUŽBY CHOTĚBOŘ s.r.o. byla založena městem Chotěboř, jako jediným společníkem, na sklonku roku 2003, s reálným zahájením svých činností od 1.1.2004. Výroba a rozvod tepelné energie, správa nemovitostí, údržba a opravy, vedení účetnictví bytových domů,…

3Ing. Jaroslav Bumba

Plzeňská 633, České Budějovice
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná

Služby v oblasti správy nemovitostí, vedení účetnictví a evidence či finančního poradenství. Opravy a rekonstrukce. Havarijní údržba.

4Stavební bytové družstvo Písek

3.6
★★★★★
★★★★★
(5)
17. listopadu 2441, Písek Bezdlužná

Nabídka vedení účetnictví. Dále i správa a údržba nemovitostí.

5Stavební bytové družstvo Strakonice

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Heydukova 116, Strakonice I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se správou a údržbou bytů.

6Topinková Hana, Ing.

Správa nemovitostí pro společenství vlastníků. Dále i vedení účetnictví.

7Stavební bytové družstvo Tábor

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Martínka Húsky 109…, Tábor Bezdlužná

Stavební bytové družstvo Tábor se zabývá správou a údržbou nemovitostí - vedení podvojného účetnictví, údržba, rekonstrukce a modernizace společných částí či zařízení domu.

8Hánělová Bronislava

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Jaltská 906/1, Karlovy Vary
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti správy nemovitostí a objektů. Nabízí obstarání kompletní správy nemovitostí a objektů prodaných z majetku města Karlovy Vary do soukromého vlastnictví, vlastnictví sdružení nájemníků či společenství vlastníků.

9Daňový poradce ev. č. 5011 Ing. Petra Vomelová

Daňový poradce ev. č. 5011 Ing. Petra Vomelová, se sídlem Hlinecká 1557/3, 370 06, České Budějovice, v okrese České Budějovice a v kraji Jihočeský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle jiných zákonů než živnostenského a zákona o zemědělství. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je:…

10Aneta Vdoviaková

Aneta Vdoviaková, se sídlem Mírová 158, 357 35, Mírová, v okrese Sokolov a v kraji Karlovarský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2012. Předmětem podnikání je: Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence Výroba, obchod a…


Firmy v dalších lokalitách


Údržba účetnictví v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Profesionální údržba strojů a zařízení je klíčová pro efektivní provoz a minimalizaci výrobních ztrát. Stejně tak je důležité mít přehled o finanční situaci firmy a správně vést účetnictví. V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho zkušených údržbářů a účetních, kteří vám pomohou udržet vaši firmu v chodu a zlepšit její výkonnost. Nezapomeňte, že kvalitní údržba a účetnictví jsou klíčové pro úspěch vaší firmy.