Ukončovací lišty – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je místem, kde se nachází široká nabídka kvalitních ukončovacích lišt. Tyto lišty jsou nezbytným prvkem při dokončování interiéru a exteriéru domu, bytu či kanceláře.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1K-design s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pod Sýpkami 1629/18, Velké Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma K-desing působí na trhu od počátku devadesátých let a interiérový design byl vždy hlavní náplní naší činnosti. Přirozeným vývojem jsme proto v roce 2001 zařadili do naší nabídky prodej a montáž podlahových krytin. Úzkou spoluprací s dodavateli a individuálním přístupem k požadavkům zákazníků,…

2Potůček Petr - Koberce PEPO

4.5
★★★★★
★★★★★
(32)
Na Nivkách 266/2, Třebíč - Týn Bezdlužná

Koberce Pepo Vám v síti specializovaných prodejen nabízí kompletní sortiment koberců, matrací a podlahových krytin.

3RESKO TACHOV s.r.o.

Sokolovská 691, Tachov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máme pro Vás širokou nabídku přechodových lišt, vyrovnávacích a ukončovacích profilů pro všechny typy podlah. Nabízíme lišty prvotřídní jakosti za dostupné ceny. Internetový prodej přechodových a schodových profilů.

4Čapek Vít

Zde několik základních informací o nabízeném sortimentu. Jsme dynamickou společností, zabývající se prodejem a montáží především dřevěných a laminátových podlah. Nabízíme široký sortiment parket, palubek, exotických palubovek, mozaik. A to vše světových značek jako jsou Befag, Decostep, Megafloor,…


Firmy v dalších lokalitách


Ukončovací lišty v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho specializovaných prodejen, které nabízejí široký výběr lišt různých tvarů, barev a materiálů. Tyto lišty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a odolnost vůči vnějším vlivům. Pokud hledáte kvalitní ukončovací lišty, oblast Jižní a Západní Čechy je pro vás tou správnou volbou. Navštivte jednu z mnoha prodejen a vyberte si z široké nabídky lišt, které dokonale doplní váš interiér či exteriér.