Úprava tachometru – Jižní a Západní Čechy

Úprava tachometru je často potřebná v oblasti Jižní a Západní Čechy, když se chce zlepšit výkon vozidla nebo prodat auto s nižším počtem najetých kilometrů. Tento proces spočívá v úpravě elektronického systému, který zaznamenává počet ujetých kilometrů.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1STK Mirotice s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Družstevní 335, Mirotice Bezdlužná Ověřená

V STK Mirotice provádíme technické prohlídky motocyklů, osobních motorových vozidel, nákladních vozidel do 3,5 tuny a jejich přípojných vozidel, traktorů a jejich přípojných vozidel. Provádíme také měření emisí. Spolehnout se u nás můžete na hlídání termínu STK.

2Lubomír Vokoun - AUTOHOBBY

4.8
★★★★★
★★★★★
(30)
Velký Beranov 329, Velký Beranov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravy, údržba a diagnostika motorových vozidel. Prodej a servis tachometrů. Zajištění oprav nezávislých topení. Prodej náhradních dílů. Zastoupení taxametrů TOROLA.

3Pašek Miloslav

4.8
★★★★★
★★★★★
(83)
Rybnice 155, Kaznějov Bezdlužná

Firma poskytuje servis vozům TATRA a prodej originálních náhradních dílů. Dále nabízí komplexní služby v autoopravárenství. Lakovna - osobní i nákladní, rovnací stolice, karosárna, pneuservis, klimatizace. STK, emise a ověřování tachografů. Autodoprava.

4MARPA spol. s r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(569)
Rybnice 155, Kaznějov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma provádí technické kontroly bez objednání pro všechny druhy vozidel: osobní, nákladní, přívěsy, návěsy, ADR, autobusy, traktory, motocykly, auta na pohon LPG a CNG, dovozy a přestavby. Firma dále poskytuje měření emisí benzín, diesel, LPG, emisní plakety, evidenční kontroly, ověřování analog a…

5AUTOMA Car spol. s r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Rudolfovská tř. 552, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej vozidel a strojů z leasingu, insolvencí a konkurzů, provádíme také servis vozidel Dále prodej autodílů a autopříslušenství a financování dopravní techniky a strojů. Jsme autorizované metrologické středisko pro ověřování tachografů(AMS pro ověřování tachografů).

6EuroOil264 poboček

U Hřebčince 2581/17, Písek
Dnes už má zavřeno

Provozujeme čerpací stanice s nabídkou benzínu BA 95 N, OPT 95 E a OPTIMAL DIESEL. Čerpací stanice EuroOil jsou vybaveny moderními prodejnami s motoristickým a potravinářským zbožím či wifi připojením zdarma. K dalším službám pro zákazníky patří prodej tlakových láhví s propan-butanem a na…

7Krieg Jan1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Nerudova 422, Spálené Poříčí

Zabýváme se především úpravami osobních a užitkových vozidel téměř všech značek včetně nejnovějších motorů common rail edc17 s doživotní zárukou na úpravu.

8A - COME, spol. s r.o.

Domažlická 25, Klatovy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma - A - COME, spol. s. r. o. - má 25 letou tradici obchodu s díly a příslušenstvím pro motocyklů. Profesionální prodej a servis motocyklů JAWA a dalších. Najdete zde veškeré náhradní díly potřebné pro provoz vaši motorky. Naleznete zde od skútru, motorek, mopedů vše včetně doplňků.

9CHIPCAR, s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Borská 1198/33, Plzeň, Jižní… Bezdlužná

Naše společnost se specializuje na autoelektroniku. Nabízíme chiptuning motorů, digitální tachometry. Provádíme odkódování rádií a diagnostiku vozidel. Dále zajišťujeme programování řídících jednotek nebo opravy imobilizérů. V oblasti chiptuningu spoluracujeme s největšími odbonríky. Mezi naše…

10Procházka Martin, Bc.- Tuning-chrom.cz

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Čížová 28, Čížová Bezdlužná

V našem e-shopu se zabýváme chromovými a nerezovými tuningovými autodoplňky jak pro exteriér vozů, tak pro interiér. Pro exteriér nabízíme chromové a nerezové kryty zrcátek jak nerezové, tak plastové, rámečky předních a zadních světel, přední masky, lišty dveří, prahové nerezové lišty s vylisovaným…


Firmy v dalších lokalitách


Úprava tachometru v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy existuje několik specialistů, kteří se na úpravu tachometru specializují a nabízejí kvalitní a spolehlivé služby.

Při úpravě tachometru je důležité mít na paměti, že jde o zákonně regulovanou oblast a neoprávněná úprava může mít vážné následky. Proto je důležité vyhledat odborníka, který má zkušenosti s úpravou tachometru a dodržuje všechny zákonné předpisy.

Specialisté v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí úpravu tachometru pro různé typy vozidel, včetně osobních automobilů, nákladních vozidel a motocyklů. Nabízejí také různé úrovně služeb, od základní úpravy po úpravu s využitím nejmodernějších technologií.

Úprava tachometru může být užitečná pro majitele vozidel, kteří chtějí zlepšit výkon svého vozidla nebo prodat auto s nižším počtem najetých kilometrů. V oblasti Jižní a Západní Čechy je možné najít odborníky, kteří nabízejí kvalitní a spolehlivé služby v této oblasti. Je však důležité mít na paměti, že jde o zákonně regulovanou oblast a neoprávněná úprava může mít vážné následky.