Úprava tachometru – Jižní a Západní Čechy

Úprava tachometru je často potřebná v oblasti Jižní a Západní Čechy, když se chce zlepšit výkon vozidla nebo prodat auto s nižším počtem najetých kilometrů. Tento proces spočívá v úpravě elektronického systému, který zaznamenává počet ujetých kilometrů.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit

V STK Mirotice provádíme technické prohlídky motocyklů, osobních motorových vozidel, nákladních vozidel do 3,5 tuny a jejich přípojných vozidel, traktorů a jejich přípojných vozidel. Provádíme také měření emisí. Spolehnout se u nás můžete na hlídání termínu STK.

Poslat poptávku stkmirotice.wbs.cz 382 229 094

Opravy, údržba a diagnostika motorových vozidel. Prodej a servis tachometrů. Zajištění oprav nezávislých topení. Prodej náhradních dílů. Zastoupení taxametrů TOROLA.

Poslat poptávku autohobby-vokoun.cz 603 276 806

Firma poskytuje servis vozům TATRA a prodej originálních náhradních dílů. Dále nabízí komplexní služby v autoopravárenství. Lakovna - osobní i nákladní, rovnací stolice, karosárna, pneuservis, klimatizace. STK, emise a ověřování tachografů. Autodoprava.

Poslat poptávku autopasek.cz 724 350 700

Firma provádí technické kontroly bez objednání pro všechny druhy vozidel: osobní, nákladní, přívěsy, návěsy, ADR, autobusy, traktory, motocykly, auta na pohon LPG a CNG, dovozy a přestavby. Firma dále poskytuje měření emisí benzín, diesel, LPG, emisní plakety, evidenční kontroly, ověřování analog a…

Poslat poptávku stk-rybnice.cz 373 300 525

Prodej vozidel a strojů z leasingu, insolvencí a konkurzů, provádíme také servis vozidel Dále prodej autodílů a autopříslušenství a financování dopravní techniky a strojů. Jsme autorizované metrologické středisko pro ověřování tachografů(AMS pro ověřování tachografů).

Poslat poptávku automacar.cz 387 311 836

Provozujeme čerpací stanice s nabídkou benzínu BA 95 N, OPT 95 E a OPTIMAL DIESEL. Čerpací stanice EuroOil jsou vybaveny moderními prodejnami s motoristickým a potravinářským zbožím či wifi připojením zdarma. K dalším službám pro zákazníky patří prodej tlakových láhví s propan-butanem a na…

Poslat poptávku 735 720 214

Zabýváme se především úpravami osobních a užitkových vozidel téměř všech značek včetně nejnovějších motorů common rail edc17 s doživotní zárukou na úpravu.

Poslat poptávku chiptuningplzen.cz 775 975 646

Firma - A - COME, spol. s. r. o. - má 25 letou tradici obchodu s díly a příslušenstvím pro motocyklů. Profesionální prodej a servis motocyklů JAWA a dalších. Najdete zde veškeré náhradní díly potřebné pro provoz vaši motorky. Naleznete zde od skútru, motorek, mopedů vše včetně doplňků.

Poslat poptávku 376 310 212

Naše společnost se specializuje na autoelektroniku. Nabízíme chiptuning motorů, digitální tachometry. Provádíme odkódování rádií a diagnostiku vozidel. Dále zajišťujeme programování řídících jednotek nebo opravy imobilizérů. V oblasti chiptuningu spoluracujeme s největšími odbonríky. Mezi naše…

Poslat poptávku chipcar.cz 603 575 209

V našem e-shopu se zabýváme chromovými a nerezovými tuningovými autodoplňky jak pro exteriér vozů, tak pro interiér. Pro exteriér nabízíme chromové a nerezové kryty zrcátek jak nerezové, tak plastové, rámečky předních a zadních světel, přední masky, lišty dveří, prahové nerezové lišty s vylisovaným…

Poslat poptávku tuning-chrom.cz 739 237 426

Úprava tachometru v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy existuje několik specialistů, kteří se na úpravu tachometru specializují a nabízejí kvalitní a spolehlivé služby.

Při úpravě tachometru je důležité mít na paměti, že jde o zákonně regulovanou oblast a neoprávněná úprava může mít vážné následky. Proto je důležité vyhledat odborníka, který má zkušenosti s úpravou tachometru a dodržuje všechny zákonné předpisy.

Specialisté v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí úpravu tachometru pro různé typy vozidel, včetně osobních automobilů, nákladních vozidel a motocyklů. Nabízejí také různé úrovně služeb, od základní úpravy po úpravu s využitím nejmodernějších technologií.

Úprava tachometru může být užitečná pro majitele vozidel, kteří chtějí zlepšit výkon svého vozidla nebo prodat auto s nižším počtem najetých kilometrů. V oblasti Jižní a Západní Čechy je možné najít odborníky, kteří nabízejí kvalitní a spolehlivé služby v této oblasti. Je však důležité mít na paměti, že jde o zákonně regulovanou oblast a neoprávněná úprava může mít vážné následky.

×

Online poptávka

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.