Úprava vozidel pro invalidy, tělesně postižené – Jižní a Západní Čechy

Úprava vozidel pro invalidy a tělesně postižené je oblastí, která se v posledních letech stává stále důležitější. V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik specializovaných firem, které se věnují úpravám vozidel pro tuto specifickou skupinu lidí.

1–10 firem z 212 nalezených Filtry

1PKS stavby a.s. – středisko dopravy a mechanizace1 pobočka

Brněnská 126/38, Žďár nad Sázavou
Otevřeno od 6:30
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se autodopravou stavebních materiálů, poskytováním pronájmu stavební mechanizace (jako jsou jeřáby, bagry, kolová rypadla a další stroje) a servisem vozidel včetně oprav stavební mechanizace. Provádíme zemní práce a výkopové práce. Součástí našich služeb jsou také jeřábnické práce.

2Demolice Recyklace HB s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Šmolovy 184, Havlíčkův Brod Bezdlužná Ověřená

Specializujeme se na demolice nemovitostí, včetně recyklace stavební suti. Mezi naše služby patří strojní demolice a ruční bourání, demolice rodinných a činžovních domů, demolice zděných a železobetonových staveb, demontáže ocelových konstrukcí, demontáže asfaltových a betonových ploch.

3FeMi - centrum Pacov, s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(16)
Žižkova 1116, Pacov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se výkupem kovového odpadu, barevných kovů a ekologickou likvidací aut. Vystavíme vám doklad o ekologické likvidaci. Vykupujeme i autobaterie, kabely a papír. Navštivte náš kovošrot v Pacově.

4ČECH-ODPADY s.r.o.7 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Šach 15, Volfířov, Volfířov Bezdlužná Ověřená

Naše firma se zabývá výkupem železa a barevných kovů, šrotu, litiny, sběrných surovin, elektromotorů, výkupem autobaterií, likvidací odpadů, demoliční a zemní prací, výkupem papíru a likvidací autovraků. Probíhá u nás výkup mědi, mosazi, hliníku, nerezu, kabelů, bronzu, zinku a olova.…

5TESMA Jaroměřice s.r.o.1 pobočka

3.3
★★★★★
★★★★★
(8)
Nádražní 1160, Jaroměřice nad…
Otevřeno od 6:00
Bezdlužná

Provozujeme technické služby, sběrný dvůr a půjčovnu. Provádíme správu, údržbu, opravy nemovitostí a komunikací. Zaměřujeme se na zimní údržbu, zemní práce a údržbu zeleně. Provozujeme také koupaliště, které naleznete při výjezdu z Jaroměřic po levé straně směrem na Bohušice.

6Musil Karel

Zemní, demoliční, výkopové práce, zhotovení přípojek vodovodů a kanalizací, provedení terénních úprav. Materiál naložíme a odvezeme. Připravíme založení staveb.

7KOVO - ŠROT s.r.o. Jihlava3 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jihlava-Pávov 111, Jihlava-Pávov

Hledáte sběrnu v Jihlavě, Třebíči, Znojmě nebo Žďáru nad Sázavou? KOVO - ŠROT s.r.o. Jihlava má čtyři pobočky a zajišťuje výkup železa a barevných kovů (měď, hliník, mosaz, bronz, nerez). Nabízíme také pronájem kontejnerů, likvidaci technologických celků, ekologickou likvidaci autovraků, vykupujeme…

8Michálková Lenka - ODTAHOVÁ SLUŽBA

3.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Žižkova 1872/89, Jihlava

Zajistíme odtah a vyproštění vozidel. Poskytujeme jeřábnické práce, přepravu materiálu a silniční služby.

9AUTIA Pacov, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
U Autodílen 696, Pacov Bezdlužná

Opravy a údržba motorových vozidel kromě motocyklů. Firma Autia Pacov, s.r.o. byla založena v roce 1999. Od svého počátku se specializuje na servis motorových vozidel a kovoobráběčské práce.

10Svoboda Jan - autohlavy

Broušení a tlakování hlav válců, frézování sedel, broušení a lapování ventilů, seřízení vůlí ventilů výměnou nebo broušením podložek, opravy závitů zapalovacích a žhavících svíček, drobné sportovní úpravy. Autoservis, pneuservis.


Firmy v dalších lokalitách


Úprava vozidel pro invalidy, tělesně postižené v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tyto firmy nabízejí širokou škálu služeb, které zahrnují například instalaci speciálních sedaček, úpravu řídících prvků, instalaci hydraulických zdviháků a dalších zařízení, která umožňují tělesně postiženým lidem pohodlně a bezpečně cestovat.

Díky těmto úpravám se mohou lidé s různými druhy postižení plně zapojit do společnosti a získat větší nezávislost. V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici mnoho odborníků, kteří mají dlouholeté zkušenosti s úpravami vozidel pro invalidy a tělesně postižené.

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro úpravu vašeho vozidla, neváhejte kontaktovat jednu z těchto firem. S jejich pomocí získáte vozidlo, které bude plně přizpůsobeno vašim potřebám a umožní vám cestovat bez omezení.