Územní rozhodnutí – Jižní a Západní Čechy

Oblast Jižní a Západní Čechy je jedním z klíčových území, kde se rozhodnutí o územním plánování a využití půdy stávají stále důležitějšími. Územní rozhodnutí zde ovlivňují nejen samotné město Jižní a Západní Čechy, ale i okolní obce a kraje.

1–10 firem z 15 nalezených Filtry

1PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Palackého 48, Pelhřimov
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Projektová a inženýrské činnost ve stavebnictví.Kompletní projektová a inženýrská činnost, jako vyhodnocení investičního záměru, poradenství při výběru a koupi pozemku, zaměření stávajícího stavu a stavebně technických průzkumu objektů, vyhotovení projektové dokumentace stávajícího stavu,…

2Fuit Tomáš, Ing.

Kompletní projektové práce v oboru pozemních staveb od zpracování architektonické studie, projektu pro územní rozhodnutí, stavební povolení po prováděcí projekt. Inženýrskou činnost a stavební dozor. Zpracujeme projekty rodinných, bytových domů, občanských staveb, návrhy interiérů.

3Martina Kraftová

Střelnická II 226, Tábor
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Projektové služby ve stavebnictví - projekty staveb, kalkulace staveb, vyřízení územního souhlasu, územního rozhodnutí, ohlášení stavby a stavební dozor.

4Ing. arch. Radek Boček

Nabízím urbanistické a pořizovatelské služby pro města a obce, ale i pro majitele pozemků a developery. Nabízím také architektonické služby, zajistím kompletní vypracování dokumentace pro vydání územního rozhodnutí o umístění stavby i stavebního povolení, příp. i prováděcí dokumentace.

5IK Plzeň s.r.o.

Provádíme stavební projekce.

6A.S.S.A. architekti s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(153)
Perlová 68/7, Plzeň Bezdlužná

Atelier se zabývá architektonickými návrhy a stavebními projekty, urbanistickými pracemi a návrhy interiérů. Pro potřeby investorů zpracovává atelier komplexní dokumentaci staveb i jednotlivé fáze projekční přípravy. Pro stavby zajišťujeme veškeré činnosti od ověřovací a architektonické studie,…

7Touš Jan, Bc.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kaznějovská 12063, Plzeň Bezdlužná

Nabízíme kompletní práce, které se týkají projektování pozemních komunikací. Jedná se především o projektovou, inženýrskou a konzultační činnost.Práce obsahuje zhotovení projektové dokumentace na veškeré stavby pozemních komunikací od účelových komunikací po místní komunikace ve městech a obcích.…

8Petr Pařízek

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Dolnická 2513/13, Cheb
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Nabízíme projektové a inženýrské práce ve stavebnictví, projekty či statiku. Zajišťujeme dotaci Zelená úsporám, pasport stavby a energetický audit. Vyřizujeme územní rozhodnutí, ohlášení stavby a stavební povolení. Odborník na odborné práce, rodinné domy, průmyslové stavby, občanské stavby, obytné…

9PROGES s.r.o.

Rudolfovská tř. 202, České Budějovice
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Projektové a geodetické práce. Inženýrská činnost - územní rozhodnutí a stavební povolení.

10Atelier LT s.r.o.

2.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pekárenská 549, České Budějovice Bezdlužná

Architektonická, inženýrská a projektantská činnost - projekty pro územní rozhodnutí, stavební povolení, pro výběr zhotovitele a prováděcí projekty. Autorský dozor staveb, návrhy interiérů staveb a design.


Firmy v dalších lokalitách


Územní rozhodnutí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

y správnému územnímu plánování se zde mohou rozvíjet nové oblasti a vznikají nové příležitosti pro podnikání a bydlení.

V oblasti Jižní a Západní Čechy se v posledních letech uskutečnilo několik významných územních rozhodnutí, které ovlivnily další vývoj této oblasti. Například výstavba nových obytných zón, rozšíření průmyslových zón a zlepšení dopravní infrastruktury. Tyto kroky pomáhají zlepšovat kvalitu života obyvatel a zvyšovat atraktivitu oblasti pro investory.

Správné územní rozhodnutí je klíčové pro udržitelný rozvoj oblasti Jižní a Západní Čechy. Je důležité, aby bylo zohledněno nejen současné, ale i budoucí potřeby obyvatel a podnikatelů. Proto se územní plánování stává stále důležitějším nástrojem pro správný rozvoj oblasti Jižní a Západní Čechy a celého regionu.