Valníková doprava – Jižní a Západní Čechy

Valníková doprava je v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi žádaná. Tento typ dopravy se využívá především pro přepravu větších a těžších nákladů.

1–10 firem z 26 nalezených Filtry

1Stratmann s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(13)
Pražská 489, Humpolec Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní služby v oblasti silniční nákladní dopravy. Specializujeme se na přepravu tekutých substrátů a dopravu nebezpečných látek dle dohody ADR. Přepravu zajišťujeme cisternami ADR, kontejnery a plachtovými návěsy.

2DVOŘÁK TRUCK-SERVIS s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Karlov 1119, Velké Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provádíme výkup a prodej nákladních automobilů, přívěsů a návěsů, výkup autobusů. Provozujeme Autobazar a mycí linky pro nákladní auta. Dále servis nákladních vozidel a pneuservis. Pořádáme každoroční Truck show. Zajistíme vám financování vozidla.

3AUTODOPRAVA Karel Zadina

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Jůzlova 3636, Havlíčkův Brod Bezdlužná Ověřená

Naše firma se specializuje na autodopravu a nákladní dopravu. Dále provádíme vnitrostátní přepravu sypkých materiálů, včetně zeminy, betonových směsí, sutí do 3, 4,5 a 7 tun nákladu, práce s hydraulickou rukou, vrtání zemních pilotů. Věnujeme se demolici a kontejnerové dopravě. Přepravujeme…

4ROKA Transport s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(11)
Ústrašín 68, Pelhřimov Bezdlužná

Naše firma působí na trhu silniční nákladní dopravy od roku 1999. Od doby začátků s několika málo staršími auty jsme se díky neustálému nárůstu objemu poskytovaných služeb a důvěře našich zákazníků rozvinuli do současné podoby s moderním vozovým parkem a vysokým standardem kvality poskytovaných…

5BÍTEŠSKÁ DOPRAVNÍ SPOLEČNOST, spol. s r.o.7 poboček

3.9
★★★★★
★★★★★
(59)
Vlkovská 334, Velká Bíteš Bezdlužná

Nabídka vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy.

6HOREČKA BRONISLAV- AUTODOPRAVA

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Žďárského 217, Třebíč - Kožichovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytování mezinárodní a vnitrostátní nákladní kamionové dopravy. Silniční nákladní doprava. Našim krédem je spolehlivost a rychlost a hlavní snahou je maximální spokojenost našich zákazníků. Od počátku existence se zabýváme službami v oblasti mezinárodní a tuzemské nákladní dopravy. V nynější…

7ZEAS, a.s.

Zemědělská výroba. Pěstujeme ječmen, pšenici, kukuřici a řepku.

8Řehořka Milan - nákladní doprava1 pobočka

Brzkov 27, Přibyslav Bezdlužná

Zajišťujeme nákladní silniční dopravu kusových zásilek jak volně ložených tak na paletách. K dispozici je několik valníkových zaplachtovaných vozidel o tonáži 6t a dále pak vozidlo s přívěsem o celkové tonáži 27 t.

9Matějka Jan - AUTODOPRAVA

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Hamerská 381, Ždírec nad Doubravou Bezdlužná

Zajištění silniční nákladní dopravy se zaměřením na přepravu sypkých materiálů. Provádění jeřábnických a zemních prací, prodej písku a štěrků. Otevírací doba dle dohody.

10Polcar Richard

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kaceřov 34, Kaceřov Bezdlužná

Firma prodává nové i ojeté nákladní vozidla. Prodej a dovoz nových a ojetých autobusů. Má letité zkušenosti s prodejem vozidel se speciálními nástavbami (cisterny, sklápěčky, valníky, kontejnerové nosiče, hydraulické jeřáby, aj....) dle potřeb zákazníka.Na přání zákazníka není problém přivézt…


Firmy v dalších lokalitách


Valníková doprava v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Valníkové vozy jsou vybaveny speciálními valníky, které umožňují snadnou manipulaci s nákladem. Díky tomu je valníková doprava velmi efektivní a rychlá. Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní dopravu pro své zboží, určitě zvažte valníkovou dopravu v oblasti Jižní a Západní Čechy. Vaše zboží bude v bezpečí a dorazí na místo určení včas a v pořádku.