Velkoobchod se zdravou výživou – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 72 nalezených Filtry

1Natural Jihlava JK s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Humpolecká 286/28, Jihlava Bezdlužná Ověřená

Naše firma se specializuje na racionální výživu, makrobiotiku, bezlepkovou dietu, dietní výrobky a další. Nabízíme např. těstoviny, potravinové doplňky, produkty a výrobky bez lepku, oleje, tuky, pasty a krémy. Zásobujeme téměř každé větší město v České Republice. Naše výrobny splňují…

2Doležal Lubomír - BENÁTSKÉ TĚSTOVINY

Jsme malá rodinná firma specializující se na výrobu vlasových nudlí a vaječných těstovin, které se nerozváří. Je to specialita naší výroby. Začínali jsme původně pouze s vlasovými nudlemi a postupně jsme rozšiřovali sortiment podle požadavků a potřeb našich zákazníků. V současné době vyrábíme…

3EXTRUDO Bečice s.r.o.3 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bečice 7, Týn nad Vltavou Bezdlužná

Výroba a distribuce extrudovaných, bezlepkových, dietních a biopotravin. Nabídka bisquitů, kaší, instantních polévek, instantních mouk, strouhanek.

4Ořechy a sušené plody s.r.o.

Čakovec 33, Čakovec Bezdlužná

Jsme rodinná firma s tradicí na českém trhu. Specializujeme se na dovoz a velkoobchodní prodej ořechů, sušených plodů, cukrovinek a exotických specialit z celého světa. Od roku 2008 sídlíme v obci Čakovec v CHKO Blanský les. Dodáváme zboží pro velkoobchody i malé prodejny zdravé výživy.

5ARYZZA PLUS s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Pod Nebozízkem 398, Sušice III
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost Aryzza vznikla v roce 2009. Na založení se podíleli tři podnikatelé z různých oborů, které na sebe navzájem navazují.

6TANY, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Československých…, Nýrsko

TANY spol. s.r.o. v Nýrsku skutečně moderním potravinářským provozem splňující nejpřísnější kritéria bezpečné výroby potravin. Zabývá se výrobou tavených sýrů a jejich prodejem pod značkou TANY. Nabízí nízkotučné, středně tučné, vysoko tučné a velmi dobře roztíratelné výrobky.

7Pocinovické pekařství s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(24)
Pocinovice 33, Pocinovice Bezdlužná

Pocinovické pekařství s.r.o. - je rodinná firma která dodává a vyrábí kvalitní pečivo již od roku 1991. Výrobky naleznete v provozovnách v Pocínovicích, Klatovech, Nýrsku a také v Přešticích.

8PRO-X s.r.o.

Společnost zabezpečuje velkoobchod a distribuci biopotravin - Biotta, Biotta Breuss zeleninová šťáva, Wellness týden bio kúra na 7 dní.

9Plnataska.cz

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
Seifertova 1056 , Třeboň
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

První on-line supermarket na Jihu čech. Velká škála potravin, produktů, nápojů až po drogerii. Nákup doručujeme vždy na čas. Plná Taška je společný projekt Jana Vithy a společnosti Inizio. E-shop nabízí čerstvé, trvanlivé, mražené potraviny, drogerii, bezlepkové potraviny, nápoje.

10Inwaco.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Zámecké náměstí 50/7, Plzeň-Křimice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Inwaco.cz, se sídlem Zámecké náměstí 50/7, 322 00, Plzeň-Křimice, v okrese Plzeň - město a v kraji Plzeňský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 37436, Krajský soud v Plzni. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2019. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a…


Firmy v dalších lokalitách


Velkoobchod se zdravou výživou v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Velkoobchod se zdravou výživou najdete 72 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 65 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 22 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.