Velkoobchod solárního topení – Jižní a Západní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1INSMET, v.o.s.

4.9
★★★★★
★★★★★
(13)
Pražská 3045, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno

Firma INSMET v.o.s.nabízí zákazníkům komplexní dodávky instalačního materiálu pro rozvod vody, plynu, kanalizace, domácí vodárny a čerpadla, zařízení WC a koupelen od armatur, přes klozety, bidety, umyvadla a vany až po sprchové kouty, koupelnový nábytek, bojlery, topné systémy, včetně kotlů na…

2Svatek Stanislav - Kovomat

4.4
★★★★★
★★★★★
(161)
Krasíkovická 2140, Pelhřimov Bezdlužná

Obchodní centrum. Instalatérské, sanitární, kuchyňské potřeby. Kotle, ohřívače vody, radiátory, čerpadla, vany, sprchové kouty. Hutní materiály. Barvy, laky. Solární technika. Rekonstrukce koupelen. Elektronářadí. Montáž NTL, STL plynových přípojek, plynových rozvodů, ústředního topení, rozvodů…

3Adámek - Míka

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Svatovítské náměstí…, Pelhřimov Bezdlužná

Instalatérství. Kompletní montáže vody, topení, plynu, zařízení na solární ohřev vody, tepelných čerpadel, včetně prodeje materiálu a vybavení koupelen. Regionální zástupce pro Vaillant a pro prodej kotlů Junkers.

4GIENGER spol. s r.o. - GIENGER TÁBOR42 poboček

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Poráků 511, Český Krumlov,…

Velkoobchodní prodej technického zařízení budov. Topenářská, instalační, klimatizační a solární technika. Prodej ochranných pracovních pomůcek i materiálu pro výstavbu inženýrských sítí značek BRÖTJE, COSMO, CONEL, VIGOUR, COSMOTHERM, HENRAD nebo EVEREST LINE.

5INTOP Smrčka

ul. 5. května 797, Klatovy
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Naše firma pracuje v oboru voda, topení, plyn a prodávám sanitární techniku. Nabízíme montáže kotlů a stavby kanalizací i jejich rekonstrukce. Zajišťujeme zámečnické práce.

6Voda-Topení-Solár-Servis Matulka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Buk 34, Buk
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Voda-Topení-Solár-Servis Matulka, se sídlem Buk 34, 383 01, Buk, v okrese Prachatice a v kraji Jihočeský kraj. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: Vodoinstalatérství, topenářství Výroba, obchod a služby neuvedené v…

7GIENGER Tábor spol. s r.o.14 poboček

Společnost nabízí služby v oblasti technického zařízení budov a velkoobchodní prodej klimatizační, topenářské, solární a instalační techniky a prodej ochranných pracovních pomůcek.

8GIENGER Tábor spol. s r.o.- klimatizace14 poboček

Velkoobchodní činnost v oboru technického zařízení budov. Nabídka topenářské, instalační, klimatizační a solární techniky.


Firmy v dalších lokalitách


Velkoobchod solárního topení v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Velkoobchod solárního topení najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.