Veterina pro drobné savce – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1MVDr. VĚRA VLČKOVÁ

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Havlíčkova 3650, Havlíčkův Brod
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Naše ordinace poskytuje veterinární ošetření především pro kočky, psy a drobné savce. Provádíme RTG, Sono, Chirurgické zákroky, zubní RTG. Veterina nabízí prodej speciálních veterinárních diet pro psy a kočky. Náš tým tvoří tři profesionální zvěrolékaři.

2Skála Jiří MVDr. - Veterinární ošetřovna Třeboň

Třebízského 339, Třeboň
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Veterinární ošetřovna byla založena roku 1995. Provozujeme veterinární ordinaci v Třeboni zaměřenou na psi, kočky, drobné savce, ale i koně. Nabízíme prevenci, dermatologii, kardiologii, endokrinologii, ortopedii, chirurgické zákroky a mnoho dalšího.

3Veterinární klinika TREVET s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(101)
Březinova 819/58, Třebíč
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Veterinární klinika nabízí veterinární preventivní a terapeutickou péči pro malá zvířata i drobné savce. Na našem pracovišti využíváme moderní vybavení a přístrojovou techniku, která umožňuje přesnou diagnostiku zdravotních potíží Vašich domácích mazlíčků. Ošetřujeme psy, kočky i drobné savce.…

4Veterinární klinika ZA BRÁNOU

4.5
★★★★★
★★★★★
(233)
Na Kopečku 1324, Třeboň
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Veterinární klinika za bránou byla založena v listopadu 2009 s cílem zajistit komplexní veterinární péči o naše pacienty. Veterinární klinika za bránou je zaměřena na všeobecnou veterinární medicínu, ortopedii, chirurgii měkkých i tvrdých tkání, nemoci koní a hospodářských zvířat, oftalmologii,…

5Košťálová Pavla MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(1)
Barákova, Žďár nad Sázavou 1 Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace. Poskytujeme preventivní a léčebnou péči o psy, kočky, drobné savce, plazy a exotické ptáky. Široká nabídka krmiv.

6Neufus Karel MVDr.

Poskytuji veterinární péči pro malá i velká zvířata, ptáky či drobné savce.


Firmy v dalších lokalitách


Veterina pro drobné savce v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Www.netkatalog.cz v oboru Veterina pro drobné savce najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.