Veterinární dermatologie – Jižní a Západní Čechy

Veterinární dermatologie je obor veterinární medicíny, který se specializuje na diagnostiku, léčbu a prevenci kožních onemocnění u zvířat. Veterinární dermatologové se věnují léčbě kožních problémů u psů, koček, koní, skotu a dalších zvířat.

1–10 firem z 24 nalezených Filtry

1Veterinární nemocnice CB-vet s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(367)
U Lesa 1740/1, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici poskytujeme zvířecím pacientům profesionální péči. Provádíme preventivní prohlídky, vakcinace, ambulantní ošetření, operační zákroky, dentální péči. Specializujeme se na ortopedii malých zvířat, všeobecnou chirurgii, kardiologii a neurochirurgii. Navštivte naši …

2Veterinární centrum Strakonice

4.9
★★★★★
★★★★★
(87)
Písecká 1114, Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičková veterinární klinika. Specializujeme se na dermatologii, neurochirurgii, ortopedii pro zvířata a další obory. U nás provádíme laboratorní a zobrazovací vyšetření včetně magnetické rezonance pro zvířata. Provádíme také hydroterapie pro zvířata. Navštivte naši veterinu ve…

3MVDr. Milan Kalužík – veterinární ordinace

4.9
★★★★★
★★★★★
(88)
Nad Vdovečkem 1123, Blatná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Zabýváme se preventivními úkony včetně očkování zvířat, diagnostikou a léčbou onemocnění. Provádíme plánované i akutní operace. Prodáváme kvalitní krmiva. Navštivte veterinu Blatná.

4MVDr. Biskup František, MVDr. Vačkář, MVDr. Vačkář, junior - Veterinární…

4.9
★★★★★
★★★★★
(87)
Písecká 1114, Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše veterina nabízí komplexní veterinární služby pro malá i velká zvířata. Nabízíme odborné poradenství, očkování. Specializujeme se dále na ortopedii pro zvířata, dermatologii, neurochirurgii, gynekologii a porodnictví, oftalmologii, stomatologii, laboratorní diagnostiku. Provádíme také …

5VETERINA HUMPOLEC.CZ1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(80)
Panskodomská 265, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme preventivní, diagnostickou a léčebnou péči malým zvířatům. Specializujeme se na mnoho oborů včetně akutní medicíny. Součástí naší veterinární ordinace je specializovaná prodejna krmiv a veterinárních diet. Navštivte naši veterinu v Humpolci.

6Veterinární klinika Na Slunci s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(142)
Holíkova 2750/1a, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární klinika na Slunci v Jihlavě, zajišťujeme komplexní veterinární léčebnou a preventivní činnost zaměřenou na problematiku nemoci malých zvířat (psů, koček, drobných savců a exotických zvířat). Nabízíme léčbu zvířat v těchto oborech: např. prevence (očkování, odčervování aj.), alergologie,…

7Dvořák Petr MVDr.

Poskytování veterinární péče.

8Lékárna FARMACUM s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(9)
Srbova 216, Rokycany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodej lékárenského sortimentu. Výdej léků na lékařský předpis. Prodej volně prodejných léků, čajů, bylin, vitamínů, kosmetiky a doplňků stravy. Náš personál  rád poskytne svým zákazníkům vysoce odborné poradenství v oblasti farmacie.

9MVDr. Ladislav Lapáček

4.7
★★★★★
★★★★★
(153)
U Výstaviště 23, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízím služby veterináře. Zaměřuji se na interní ošetření psů a koček, endokrinologii, onkologii, kardiologii. Provádím operace měkkých tkání. Zajišťuji sonografii. Věnujeme se problematice chovu koní.

10Aurum Vet s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(158)
K. Světlé 540/6, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární kliniku. Ošetření domácích zvířat a péče o nemocná zvířata.


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární dermatologie v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Mezi nejčastější kožní problémy u zvířat patří alergie, infekce, paraziti, autoimunitní onemocnění a nádory. Veterinární dermatologové používají různé diagnostické metody, jako jsou kožní testy, biopsie a kultivace, aby určili přesnou příčinu kožního problému.

Léčba kožních onemocnění u zvířat zahrnuje použití různých léků, jako jsou antibiotika, antifungální léky, kortikosteroidy a imunomodulátory. Veterinární dermatologové také často doporučují změny v životním stylu zvířete, jako je změna stravy, použití speciálních šamponů a omezení kontaktu se stimuly, které mohou způsobovat alergické reakce.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí služby v oblasti dermatologie. Tyto kliniky mají k dispozici moderní diagnostické vybavení a zkušené veterinární dermatology, kteří jsou schopni poskytnout kvalitní péči o kožní problémy vašeho zvířete.

Mezi nejčastější kožní problémy u zvířat patří:

- Alergie
- Infekce
- Paraziti
- Autoimunitní onemocnění
- Nádory

Léčba kožních onemocnění u zvířat zahrnuje:

- Použití různých léků, jako jsou antibiotika, antifungální léky, kortikosteroidy a imunomodulátory
- Doporučení změn v životním stylu zvířete, jako je změna stravy, použití speciálních šamponů a omezení kontaktu se stimuly, které mohou způsobovat alergické reakce
- Použití moderního diagnostického vybavení a zkušených veterinárních dermatologů

Pokud má vaše zvíře kožní problémy, je důležité vyhledat odbornou pomoc veterinárního dermatologa. v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou k dispozici kvalitní veterinární kliniky, které nabízejí služby v oblasti dermatologie a jsou schopny poskytnout vašemu zvířeti nejlepší možnou péči.