Veterinární diety pro psy, kočky – Jižní a Západní Čechy

Veterinární diety jsou speciální krmiva určená pro psy a kočky s různými zdravotními problémy. Tyto diety jsou vyvinuty tak, aby pomohly zlepšit zdravotní stav zvířete a minimalizovaly riziko dalších komplikací.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1MVDr. Milan Kalužík – veterinární ordinace

4.9
★★★★★
★★★★★
(88)
Nad Vdovečkem 1123, Blatná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Zabýváme se preventivními úkony včetně očkování zvířat, diagnostikou a léčbou onemocnění. Provádíme plánované i akutní operace. Prodáváme kvalitní krmiva. Navštivte veterinu Blatná.

2VETERINA HUMPOLEC.CZ1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(80)
Panskodomská 265, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme preventivní, diagnostickou a léčebnou péči malým zvířatům. Specializujeme se na mnoho oborů včetně akutní medicíny. Součástí naší veterinární ordinace je specializovaná prodejna krmiv a veterinárních diet. Navštivte naši veterinu v Humpolci.

3MVDr. VĚRA VLČKOVÁ

4.4
★★★★★
★★★★★
(49)
Havlíčkova 3650, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše ordinace poskytuje veterinární ošetření především pro kočky, psy a drobné savce. Provádíme RTG, Sono, Chirurgické zákroky, zubní RTG. Veterina nabízí prodej speciálních veterinárních diet pro psy a kočky. Náš tým tvoří tři profesionální zvěrolékaři.

4Frantál Aleš1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Kokořínská 2704, Havlíčkův Brod Bezdlužná

Naším hlavním cílem je nabídnout majitelům domácích zvířat klinické diety nejkvalitnějších značek světa a krmiva té nejvyšší dostupné kvality. U nás najdete krmiva, léčiva a přípravky pro klinické diety nejen pro Vaše psy a kočky.

5Veterina Ledeč s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(70)
Hrnčíře 29, Ledeč nad Sázavou…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kompletní služby pro velká i malá zvířata. Poradíme Vám s prevencí, a léčbou. Nabízíme i specializovaná vyšetření (digitální RTG, ultrazvuk, hematologické a biochemické vyšetření krve). Díky modernímu vybavení můžeme provádět i náročné chirurgické zákroky. Kromě veterinární péče nabízíme i…

6VELE, spol. s r.o.

Veterinární léčiva. Prodej léčiv i přes internet. Společnost VELE, spol. s.r.o. byla založena roku 1993. Naším prvotním cílem bylo a stále zůstává, poskytovat veterinárním lékařům celé České republiky kvalitní a rychlé služby v oblasti zásobování léčivy a výživovými doplňky. K tomu nám napomáhá…

7Janouch Libor MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(118)
Urbinská 140, Český Krumlov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby veterinární ordinace pro psy, kočky i exotická zvířata. Nabízíme očkování, veterinární léčba i prevenci, čipování psů, laboratorní diagnostiku, chirugické zákroky a další služby pro vaše mazlíčky.

8MVDr. Vladimír Vavřín - VETERINÁRNÍ OŠETŘOVNA HLUBOKÁ6 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(61)
Boženy Němcové 102, Hluboká nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme preventivní a léčebnou veterinární péči. Zaměřujeme se na stomatologické vyšetření, stomatologické zákroky, ultrazvuk, chirurgii, čipování, konzultace a mnohé jiné. Ošetřující péče pro psy, kočky, domácí hlodavce, hospodářská zvířata a další. Naše veterinární ordinace naleznete ve…

9Faměra Karel, MVDr.

4.8
★★★★★
★★★★★
(68)
Sokolovská 624, Strakonice I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární ordinace s nabídkou komplexních služeb veterinární léčby ve městě Strakonice - Léčba chorob - infekční, interní, parazitární, kožní. Vakcinace, sonografické (ultrazvuk) vyšetření, laboratorní vyšetření krve. Chirurgické zákroky, stomatologie (odstranění zubního kamene ultrazvukem).…

10Nesnídal Otakar, MVDr.

4.6
★★★★★
★★★★★
(31)
Nušlova 67/V , Jindřichův Hradec Bezdlužná

Ordinace veterinárního lékaře zajišťuje preventivní i léčebnou péči, vakcinaci, čipování, odčervení i stříhání drápků.


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární diety pro psy, kočky v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

1. Problémy s trávením
Veterinární diety pro psy a kočky s trávicími problémy jsou formulovány tak, aby byly snadno stravitelné a minimalizovaly riziko alergických reakcí. Tyto diety jsou obvykle bohaté na vlákninu a obsahují speciální enzymy, které pomáhají trávit potravu.

2. Problémy s ledvinami
Veterinární diety pro psy a kočky s problémy s ledvinami jsou formulovány tak, aby snížily zátěž na ledviny a pomohly udržet správnou rovnováhu elektrolytů v těle. Tyto diety jsou obvykle omezeny na bílkoviny a fosfor a jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny.

3. Problémy s klouby
Veterinární diety pro psy a kočky s problémy s klouby jsou formulovány tak, aby pomohly snížit zánět a bolest v kloubech. Tyto diety jsou obvykle bohaté na omega-3 mastné kyseliny a obsahují glukosamin a chondroitin, které pomáhají udržet zdravé klouby.

4. Obezita
Veterinární diety pro psy a kočky s obezitou jsou formulovány tak, aby pomohly snížit hmotnost zvířete a minimalizovaly riziko dalších zdravotních problémů spojených s obezitou. Tyto diety jsou obvykle omezeny na kalorie a jsou bohaté na vlákninu, která pomáhá udržet pocit sytosti.

v oblasti Jižní a Západní Čechy můžete zakoupit veterinární diety pro psy a kočky v místních veterinárních ordinacích a specializovaných obchodech se zvířecími potřebami. Je důležité si před zakoupením diety pro své zvíře poradit s veterinárním lékařem, který vám doporučí nejvhodnější dietu pro vašeho mazlíčka.

Vhodné veterinární diety pro psy a kočky jsou klíčové pro udržení zdraví vašeho mazlíčka. S výběrem správné diety a pravidelnými návštěvami veterinárního lékaře můžete pomoci udržet vašeho psa nebo kočku zdravé a šťastné.