Veterinární oftalmologie – Jižní a Západní Čechy

Veterinární oftalmologie je specializovaný obor veterinární medicíny, který se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí očních onemocnění u zvířat. Veterinární oftalmologové jsou odborníci na oční struktury a funkce zvířat a mají k dispozici moderní diagnostické a léčebné metody.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Veterinární nemocnice CB-vet s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(373)
U Lesa 1740/1, České Budějovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici poskytujeme zvířecím pacientům profesionální péči. Provádíme preventivní prohlídky, vakcinace, ambulantní ošetření, operační zákroky, dentální péči. Specializujeme se na ortopedii malých zvířat, všeobecnou chirurgii, kardiologii a neurochirurgii. Navštivte naši …

2Veterinární centrum Strakonice

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Písecká 1114, Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičková veterinární klinika. Specializujeme se na dermatologii, neurochirurgii, ortopedii pro zvířata a další obory. U nás provádíme laboratorní a zobrazovací vyšetření včetně magnetické rezonance pro zvířata. Provádíme také hydroterapie pro zvířata. Navštivte naši veterinu ve…

3MVDr. Milan Kalužík – veterinární ordinace

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Nad Vdovečkem 1123, Blatná
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Zabýváme se preventivními úkony včetně očkování zvířat, diagnostikou a léčbou onemocnění. Provádíme plánované i akutní operace. Prodáváme kvalitní krmiva. Navštivte veterinu Blatná.

4MVDr. Biskup František, MVDr. Vačkář, MVDr. Vačkář, junior - Veterinární…

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Písecká 1114, Strakonice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše veterina nabízí komplexní veterinární služby pro malá i velká zvířata. Nabízíme odborné poradenství, očkování. Specializujeme se dále na ortopedii pro zvířata, dermatologii, neurochirurgii, gynekologii a porodnictví, oftalmologii, stomatologii, laboratorní diagnostiku. Provádíme také …

5Zajíčková Lenka, MVDr.

3.8
★★★★★
★★★★★
(45)
Pražská 226, Písek Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace. Poskytujeme služby v oblasti prevence, diagnostika a terapie interních onemocnění, chirurgie,reprodukční medicíny, stomatologie, dermatologie, oftalmologie, USG a RTG diagnostika.

6Veterinární klinika Veterina u kostela

4.7
★★★★★
★★★★★
(231)
Novohradská 1238/120, České Budějovice
Otevřeno do 23:59
Bezdlužná

Veterinární klinika.

7SVĚT ZVÍŘAT

4.7
★★★★★
★★★★★
(85)
Novosady 607/103, Velké Meziříčí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme preventivní vyšetření, vakcinace, odčervení, krácení drápků a aplikaci přípravků proti blechám, klíšťatům a ostatním parazitům. Provádíme chirurgické zákroky měkkých tkání, diagnostiku a terapii nádorových onemocnění. Zabýváme se chorobami hospodářských zvířat.

8Skála Jiří MVDr. - Veterinární ošetřovna Třeboň

Třebízského 339, Třeboň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Veterinární ošetřovna byla založena roku 1995. Provozujeme veterinární ordinaci v Třeboni zaměřenou na psi, kočky, drobné savce, ale i koně. Nabízíme prevenci, dermatologii, kardiologii, endokrinologii, ortopedii, chirurgické zákroky a mnoho dalšího.

9Veterinární klinika ZA BRÁNOU

4.8
★★★★★
★★★★★
(199)
Na Kopečku 1324, Třeboň
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Veterinární klinika za bránou byla založena v listopadu 2009 s cílem zajistit komplexní veterinární péči o naše pacienty. Veterinární klinika za bránou je zaměřena na všeobecnou veterinární medicínu, ortopedii, chirurgii měkkých i tvrdých tkání, nemoci koní a hospodářských zvířat, oftalmologii,…


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární oftalmologie v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Mezi nejčastější oční problémy u zvířat patří záněty spojivek, katarakty, glaukom, keratitida, retinální choroby a další. Tyto problémy mohou být způsobeny různými faktory, jako jsou infekce, genetické predispozice, trauma nebo stárnutí.

Veterinární oftalmologové provádějí komplexní oční vyšetření, která zahrnují měření tlaku oka, vyšetření očního pozadí, testování zrakových funkcí a další. Na základě výsledků těchto testů mohou veterinární oftalmologové stanovit diagnózu a navrhnout vhodnou léčbu.

Léčba očních onemocnění u zvířat může zahrnovat použití očních kapek, mastí, chirurgické zákroky nebo jiné terapeutické metody. Veterinární oftalmologové také poskytují poradenství ohledně prevence očních onemocnění a pravidelných očních vyšetření.

v oblasti Jižní a Západní Čechy mohou majitelé zvířat využít služeb veterinární oftalmologie v místních veterinárních klinikách. Tyto kliniky poskytují komplexní oční vyšetření a léčbu očních onemocnění u zvířat. Majitelé zvířat by měli pravidelně navštěvovat veterinární kliniku a nechat svá zvířata pravidelně kontrolovat, aby se předešlo vzniku vážných očních problémů.

Důležité informace o veterinární oftalmologii:

1. Veterinární oftalmologie je specializovaný obor veterinární medicíny, který se zabývá očními onemocněními u zvířat.

2. Veterinární oftalmologové provádějí komplexní oční vyšetření, která zahrnují měření tlaku oka, vyšetření očního pozadí, testování zrakových funkcí a další.

3. Léčba očních onemocnění u zvířat může zahrnovat použití očních kapek, mastí, chirurgické zákroky nebo jiné terapeutické metody.

4. Majitelé zvířat by měli pravidelně navštěvovat veterinární kliniku a nechat svá zvířata pravidelně kontrolovat, aby se předešlo vzniku vážných očních problémů.

5. v oblasti Jižní a Západní Čechy mohou majitelé zvířat využít služeb veterinární oftalmologie v místních veterinárních klinikách.