Veterinární stomatologie – Jižní a Západní Čechy

Veterinární stomatologie je obor veterinární medicíny, který se specializuje na zdraví zubů a ústní dutiny zvířat. Veterinární stomatologové se věnují diagnostice, prevenci a léčbě onemocnění zubů a ústní dutiny u zvířat.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1MVDr. Otakar Meloun - VETERINÁŘ

5.0
★★★★★
★★★★★
(42)
U Střelnice 1846, Chotěboř
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinaci pro malá i velká zvířata. Našim pacientům poskytujeme kompletní veterinární péči. Specializujeme se na interní medicínu, chirurgii měkkých tkání, ortopedii, fyzioterapii a stomatologii. Navštivte naši veterinu v Chotěboři.

2Veterinární centrum Strakonice

4.9
★★★★★
★★★★★
(87)
Písecká 1114, Strakonice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme špičková veterinární klinika. Specializujeme se na dermatologii, neurochirurgii, ortopedii pro zvířata a další obory. U nás provádíme laboratorní a zobrazovací vyšetření včetně magnetické rezonance pro zvířata. Provádíme také hydroterapie pro zvířata. Navštivte naši veterinu ve…

3MVDr. Biskup František, MVDr. Vačkář, MVDr. Vačkář, junior - Veterinární…

4.9
★★★★★
★★★★★
(87)
Písecká 1114, Strakonice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Naše veterina nabízí komplexní veterinární služby pro malá i velká zvířata. Nabízíme odborné poradenství, očkování. Specializujeme se dále na ortopedii pro zvířata, dermatologii, neurochirurgii, gynekologii a porodnictví, oftalmologii, stomatologii, laboratorní diagnostiku. Provádíme také …

4VETERINA HUMPOLEC.CZ1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(80)
Panskodomská 265, Humpolec
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme preventivní, diagnostickou a léčebnou péči malým zvířatům. Specializujeme se na mnoho oborů včetně akutní medicíny. Součástí naší veterinární ordinace je specializovaná prodejna krmiv a veterinárních diet. Navštivte naši veterinu v Humpolci.

5MediPel s.r.o.1 pobočka

Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Ordinace praktického lékaře pro dospělé s nadstandardní péčí v Pelhřimově. Poskytujeme nadstandardní očkování, glukometr, INR, CRP, FOB testy, močový analyzátor a měření glykovaného hemoglobinu. Druhá ordinace MediPel s.r.o. Senožaty 33, Pelhřimov, tel. 565 582 115. Ordinační doba: Po 06.30 - 10.00…

6MUDr. Věra Hejzlarová s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Kalinovo nábřeží 605, Havlíčkův Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

MUDr. Věra Hejzlarová poskytuje standardní lékařskou a preventivní péči pro děti od narození do 19 - ti let věku. včetně očkování, poradny pro kojence a odběrů. Další služby : test CRP, glukometr, očkování. Více informací na www.detskylekar-mudrhejzlarova.cz.

7Veterinární klinika Na Slunci s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(142)
Holíkova 2750/1a, Jihlava
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinární klinika na Slunci v Jihlavě, zajišťujeme komplexní veterinární léčebnou a preventivní činnost zaměřenou na problematiku nemoci malých zvířat (psů, koček, drobných savců a exotických zvířat). Nabízíme léčbu zvířat v těchto oborech: např. prevence (očkování, odčervování aj.), alergologie,…

8VETERINÁRNÍ KLINIKA HUMPOLEC

3.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Jihlavská 367, Humpolec Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata a koně. Nabídka čipování, biochemického vyšetření krve či mikroskopického vyšetření. Vyšetření zvířat před výjezdem do zahraničí. Osvědčení na výstavy, rentgenologická vyšetření.

9MVDr. Jolana Smolová

4.6
★★★★★
★★★★★
(78)
Oldřichova 132/2, Třebíč-Horka-Domky
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace poskytující péči malým zvířatům.

10Veterinární ambulance HB s.r.o.1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(132)
Žižkova 1431, Havlíčkův Brod
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Veterinární ordinace se věnuje prevenci, diagnostice a terapii onemocnění zvířat v zájmovém chovu.


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární stomatologie v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí stomatologické služby pro domácí zvířata. Tyto kliniky jsou vybaveny moderní technologií a vyškolenými veterinárními stomatology, kteří jsou schopni poskytnout kvalitní péči o zuby a ústní dutinu vašeho mazlíčka.

Mezi nejčastější problémy, se kterými se veterinární stomatologové setkávají, patří zubní kaz, záněty dásní, zubní kameny a další onemocnění zubů a ústní dutiny. Tyto problémy mohou vést k bolesti, ztrátě zubů a dokonce i k vážným zdravotním problémům, jako je infekce krve.

Důležitou součástí práce veterinárního stomatologa je prevence. Pravidelné kontroly zubů a ústní dutiny jsou klíčové pro udržení zdraví zubů vašeho mazlíčka. Veterinární stomatologové také poskytují poradenství ohledně správné výživy a péče o zuby a ústní dutinu.

Pokud má váš mazlíček problémy se zuby a ústní dutinou, je důležité co nejdříve vyhledat veterinárního stomatologa. Neodkládejte návštěvu veterinární kliniky, protože zdraví zubů a ústní dutiny vašeho mazlíčka je klíčové pro jeho celkové zdraví a pohodu.

Výhody pravidelné návštěvy veterinárního stomatologa:

1. Prevence zubního kazu a dalších onemocnění zubů a ústní dutiny.

2. Snížení rizika infekce krve a dalších zdravotních problémů.

3. Zlepšení celkového zdraví a pohody vašeho mazlíčka.

4. Poskytnutí poradenství ohledně správné výživy a péče o zuby a ústní dutinu.

5. Zvýšení kvality života vašeho mazlíčka.

Veterinární stomatologie je důležitý obor veterinární medicíny, který pomáhá udržovat zdraví zubů a ústní dutiny u zvířat. Pokud má váš mazlíček problémy se zuby a ústní dutinou, neváhejte vyhledat veterinárního stomatologa. Pravidelné kontroly jsou klíčové pro udržení zdraví vašeho mazlíčka a zlepšení jeho celkového zdraví a pohody.