Víkové krabice, krabičky – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho výrobců kvalitních víkových krabic a krabiček. Tyto produkty jsou ideální pro skladování a přepravu různých předmětů.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1APOLY s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Ronov nad Sázavou 22, Přibyslav Ověřená

Zabýváme se výrobou, prodejem a dodávkami obalových materiálů. U nás získáte kvalitní přepravní, spotřebitelské a průmyslové obaly včetně výplní a kompletace. Nabízíme kartonové i dřevěné obaly – krabice, přepravní bedny, dřevěné palety a další obalové materiály.

2KARTONÁŽ - KOKLAR s.r.o.1 pobočka

Pod Skálou 131, Boršov nad Vltavou
Dnes už má zavřeno

KARTONÁŽ - KOKLAR, s.r.o. - výroba obalů, šité, lepené, víkové, archivní, potahované a dárkové krabice, skládačky i desky, pouzdra či krabice z hladkých i vlnitých lepenek. Zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením, umožňujeme uplatnění náhradního plnění.


Firmy v dalších lokalitách


Víkové krabice, krabičky v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Víkové krabice jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují jejich pevnost a odolnost. Díky svému designu jsou snadno skladovatelné a umožňují úsporu místa. Víkové krabičky jsou pak ideální pro drobné předměty, jako jsou šrouby, matice, nebo drobné nářadí. Tyto krabičky jsou vyrobeny z kvalitních plastů, které zajišťují jejich odolnost a dlouhou životnost. Výrobci v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí širokou škálu víkových krabic a krabiček, které splní požadavky každého zákazníka.