Virtuální prohlídka školy – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho škol, které nabízejí vzdělání na vysoké úrovni. Aby se studenti mohli rozhodnout, která škola je pro ně ta nejlepší, je důležité, aby měli možnost si prohlédnout prostředí školy předem.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Město Humpolec

Horní náměstí 300, Humpolec
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

První písemná zpráva pochází z roku 1178. Prvním známým držitelem města je tedy řád německých rytířů, dále to byl do r. 1325 želivský klášter a poté křižovníci s červenou hvězdou. Nachází se zde městský úřad, který má za povinnost informovat své občany prostřednictvím úřední desky a…

2Krajská knihovna Vysočiny

Havlíčkovo náměstí…, Havlíčkův Brod
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Krajská knihovna dnes ve své činnosti naplňuje úlohu regionálního centra knihovnických, bibliografických a informačních služeb pro síť veřejných knihoven v Kraji Vysočina a vyvíjí celou řadu aktivit. Shromažďujeme a trvale uschováváme domácí literaturu, budujeme universální fond literatury,…

3Prácheňské muzeum v Písku3 pobočky

Velké náměstí 114, Písek
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Provoz muzea. Dokumentujeme historii a přírodu Písecka a bývalého Prácheňského kraje.

4Brancovský Radim

Nabídka fotografických služeb, tvorba virtuálních prohlídek.

5Krninský Michal

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Drahotěšice 35, Drahotěšice Bezdlužná

Fotografické služby - fotografování svateb, portrétů, plesů, dokumentární, produktová, reklamní fotografie, virtuální prohlídky a reklamní akce. Mobilní ateliér.


Firmy v dalších lokalitách


Virtuální prohlídka školy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Virtuální prohlídka školy je ideálním řešením pro ty, kteří nemají čas nebo možnost navštívit školu osobně.

Díky virtuální prohlídce si mohou zájemci prohlédnout jednotlivé prostory školy, jako jsou učebny, knihovna, sportovní hala a další. Navíc mohou vidět, jaké jsou možnosti stravování a ubytování, což je pro studenty, kteří nejsou z oblasti Jižní a Západní Čechy, velmi důležité.

Virtuální prohlídka školy je také skvělým způsobem, jak se studenti mohou seznámit s učiteli a dalšími zaměstnanci školy. Díky videím a fotografiím si mohou studenti udělat představu o tom, jaké jsou vztahy mezi studenty a učiteli a jaké jsou možnosti spolupráce s ostatními studenty.

Virtuální prohlídka školy je tedy skvělým nástrojem pro studenty, kteří hledají školu v oblasti Jižní a Západní Čechy. Díky ní si mohou udělat představu o tom, co škola nabízí a zda je pro ně ta nejlepší volbou.