Vláknina v potravinách – Jižní a Západní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1Nominal

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Vídeň 6, Vídeň Bezdlužná Ověřená

Naše firma nabízí bezlepkové potraviny. Produkty ladíme a vyrábíme od úplného začátku a novodobé trendy na západ od nás velí nezatěžovat organismus lepkem ani u zdravých jedinců. S námi máte alternativu a nemusíte omezit jídelníček na úkor pestrosti a chuti. Udělejte si s námi zdravé snídaně!…

2Škrobárny Pelhřimov, a.s.2 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Křemešnická 818, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Škrobárny Pelhřimov jsou ryze českým podnikem s českým kapitálem a 150 lety tradice. Vyrábíme a prodáváme nativní i modifikované škroby, výrobky ze škrobů, vitální lepek, bramborovou kaši, bramborovou a hrachovou vlákninu. Naše produkty lze využít v potravinářství i průmyslové výrobě.

3LYCKEBY CULINAR a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
Strakonická 946, Horažďovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

LYCKEBY CULINAR a.s. nabízí vývoj produktů, znalosti a bezpečné ingredience určené pro potravinářský průmysl: nativní a modifikované škroby, funkční směsi, směsi pro bezlepkové výrobky, koření a kořenící směsi, vlákninu, výrobky pro pekaře a cukráře. Specializujeme se na maso, drůbež, mléko, emulze…

4KONKORDIA, spol. s r.o. - Obchod bez lepku

4.3
★★★★★
★★★★★
(37)
Mrzkovice 34, Světlá nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Začíná před rokem 1850, kdy do Malého Mlýnku u Světlé nad Sázavou přišel z Chrudimska sekerník Josef Kolář. Jeho rod před druhou světovou válkou opustil klasickou mlýnskou výrobu a na špičkové evropské úrovni provozoval ovesnou vločkárnu v nedalekých Mrzkovicích.

5Novák Milan - výroba obilninových kaší

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Vídeň 6, Vídeň Bezdlužná

Oborem naší činnosti je výroba instantní obilninové kaše, bezlepkových výrobků, jablečné, pšeničné a kukuřičné vlákniny a crispies pro výrobu müsli.

6KM WOOD s.r.o.

Nákup a prodej veškeré dřevní hmoty včetně kulatiny, vlákninového i palivového dříví. Zajišťujeme těžbu, dovoz a odvoz dřeva. Provádíme kompletní správu lesa, prodáváme zvěřinu či nabízíme zprostředkování lovu zvěře.

7MONTEVERDE s.r.o.

náměstí Augustina…, Nepomuk
Dnes už má zavřeno

Internetový prodej výrobků z plodů a bylin pro zdraví. Čaje, vitamíny, byliny, potraviny, antioxidanty, ekologická drogerie, cukrovinky, bylinné a rostlinné kapsle, kapky, káva, koření, kosmetika, mýdla, oleje, sušené plody, svíčky, tinktury i vláknina.


Firmy v dalších lokalitách


Vláknina v potravinách v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Vláknina v potravinách najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.