Výkup alternátorů – Jižní a Západní Čechy

Výkup alternátorů v oblasti Jižní a Západní Čechy je služba, kterou nabízí mnoho specializovaných firem. Tyto firmy se zaměřují na odkupování starých a nevyužitých alternátorů od různých zákazníků v oblasti Jižní a Západní Čechy.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Jamrich Jan

4.8
★★★★★
★★★★★
(31)
Křimické náměstí 28…, Plzeň, Křimice
Otevřeno do 11:00
Bezdlužná

Nabízíme autobaterie značek Banner, Varta, Autopower a Trojan. Prodáváme akumulátory trakční a motocyklové, autonabíječky, měniče napětí, autožárovky, náhradní díly pro autoelektro, startéry a alternátory.

2Nolč Zdeněk2 pobočky

Nabízíme prodej a servis autobaterie Banner, Varta, Yuasa, Optima, motobaterie, měňiče napětí, záložní a trakční baterie, nabíječky a startovací technika, gelové akumulátory, autoelektroservis, oprava startérů a alternátorů, autochemie, výkup starých AKU.

3Foniok Jan

Nepomucká 915/208, Plzeň, Černice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se prodejem nových i použitých náhradních dílů a autodílů pro vozy Opel. Nabízíme nové výfuky na veškeré vozy. Provádíme výkup a prodej vozů Opel. Nabízíme ke koupi převodovky, startéry, alternátory, poloosy, alu kola.

4Vokáč Jindřich

4.9
★★★★★
★★★★★
(12)
28. října 892/11, Plzeň, Bolevec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajistíme opravy elektrických příslušenství, startérů, alternátorů i tažných zařízení. Prodej baterií Bosch a Hagen, autorádií, autoalarmů a centrálního zamykání. Výkup a likvidace použitých autobaterií.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup alternátorů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tyto alternátory jsou následně recyklovány a využity k výrobě nových produktů.

Výkup alternátorů v oblasti Jižní a Západní Čechy je velmi výhodný pro zákazníky, kteří mají staré a nevyužité alternátory, které již neplní svůj účel. Tyto alternátory mohou být velmi nebezpečné a mohou způsobit vážné škody na životním prostředí. Proto je velmi důležité je správně likvidovat.

Specializované firmy nabízející výkup alternátorů v oblasti Jižní a Západní Čechy mají k dispozici moderní technologie a zařízení, které umožňují efektivní a bezpečnou recyklaci těchto produktů. Tyto firmy také nabízejí vysoké ceny za odkoupení alternátorů, což je pro zákazníky velmi výhodné.

Pokud tedy máte starý a nevyužitý alternátor v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat specializovanou firmu, která nabízí výkup těchto produktů. Tato služba je nejen ekologická, ale také finančně výhodná pro všechny zákazníky.