Výkup komerčních nemovitostí – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Doucha Čeněk - REALITNÍ KANCELÁŘ

Dolní 227, Havlíčkův Brod
Otevřeno od 8:30

Naše realitní kancelář ČM VYSOČINA je ryze českým rodinným subjektem. Jméno ČM Vysočina vzniklo zkrácením názvu Českomoravská Vysočina, kde především působíme. Prodej, pronájem, reklama, prohlídka nemovitostí, jednání se zájemci, vypracování smluv včetně vložení do katastru nemovitostí, daňové…

2Zdenka Floriánová - 1.Nonstop Reality

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Štefánikovo náměstí…, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nonstop Reality poskytují komplexní realitní služby. Nabízíme prodej či pronájem bytů, domů, pozemků, chat a komerčních objektů. Zabýváme se také advokátními službami, odhadem nemovitostí, výkupem nemovitostí a hypotečními úvěry.

3RK SORENT CB s.r.o. - SORENT - CB, s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Lannova tř. 14/9, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej/pronájem domů, bytů, chat, pozemků a komerčních prostor. Zajišťujeme financování při koupi nemovitosti, oceňování nemovitostí, znalecké posudky, geodetické práce, daňové poradenství.

4HIT reality s.r.o.6 poboček

3.3
★★★★★
★★★★★
(12)
Rudolfovská tř. 10/6, České Budějovice Bezdlužná

Realitní kancelář poskytuje komplexní služby v oblasti realit po západočeském a jihočeském kraji. Nemáte-li zkušenosti v oboru nemovitostí, pak byste se měli svěřit do péče odborníků .

5RONDO - obchodní a realitní společnost, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Krajinská 37, České Budějovice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Naše realitní kancelář vám zajistí bezproblémový postup prodeje, či koupi nemovitosti.Realitní kancelář Rondo s.r.o. se převážně specializuje na oblast Jižních Čech a prodej domů a bytů v Českých Budějovicích. Samozřejmě pro naše makléře není problém prodej nemovitosti i v jiných částech České…

6SORETA Group, a.s.

Realitní a dražební kancelář s kompletními službami. Zprostředkujeme prodej, pronájem a výkup bytů, rodinných domů, novostaveb, chat, chalup, pozemků, komerčních objektů i developerských projektů. Zajistíme právní i daňový servis a odhady nemovitostí či hypotéky. Správa nemovitostí.

7Reality Na Jihu s.r.o.

U křížku 1644, Dobrá Voda
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zabýváme se nákupem, prodejem, pronájmem a výkupem nemovitostí. Zaměření na byty, rodinné domy, chaty a chalupy, kanceláře, komerční prostory a rekreační objekty činžovní domy. Nabídka komplexního realitního servisu, bezpečný právní servis.

8Jaroslava Valová - Dumrealit.cz/Realdomus Písek3 pobočky

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Smetanovo nám. 2488, Písek Bezdlužná

Realitní kanceláře Dumrealit.cz se zabývají zprostředkováním prodeje, pronájmu a výkupem všech druhů nemovitostí jako jsou domy, byty, pozemky, komerční objekty, rekreační objekty, chaty, činžovní domy, průmyslové objekty, hotely, pensiony, developerské projekty, kanceláře a sklady. Více než 500…

9Mobil reality s.r.o.2 pobočky

Pražská 15, Plzeň
Otevřeno od 8:00

Realitní kancelář působící na trhu s nemovitostmi od roku 2007. Prodej, koupě a pronájmem bytů, rodinných a bytových domů, pozemků a komerčních nemovitostí. Spolupráce se stavebními firmami při prodeji developerských projektů, vykup nemovitosti. Poskytování komplexních realitních služeb na klíč.…

10REALITY CHMELAŘ s.r.o.

nám. Přemysla…, České Budějovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Komplexní služby realitní kanceláře. Provádíme nákup, prodej a pronájem všech druhů nemovitostí, například bytů, domů, chat, pozemků či komerčních objektů. Zaměřujeme se na přímý výkup nemovitostí a pozemků. Zajistíme vyhotovení znaleckého posudku, zprostředkování hypotéky a právní služby.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup komerčních nemovitostí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Výkup komerčních nemovitostí najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.