Výměna brzdové kapaliny u automobilů, vozů – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1PNEUSERVIS DAČICE, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(30)
Učňovská 533/V, Dačice V
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Pneuservis Dačice. Nabízíme prodej pneu a pneuservis motocyklů, osobních i dodávkových vozidel a zemědělských strojů. Poskytujeme prodej a montáž ALU a plechových disků, opravy pneumatik, huštění pneumatik plynem, mytí kol, vyvažování kol a motocyklových kol, plnění autoklimatizací a sezonní…

2Hejkal Václav

4.4
★★★★★
★★★★★
(26)
Okrouhlice 217, Okrouhlice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Opravy motorových vozidel a prodej náhradních dílů. Autoservis, pneuservis. Uhelné sklady, úklid pásovým dopravníkem. Prodej písku. Palivové dřevo štípané, listnaté a jehličnaté, rovnané do prostorových metrů. Libovolná délka a hrubost na Vaše přání. Dříví je syrové a je nutné jej před použitím…

3Jiří Šebera Pneuservis, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(50)
Hodějovická 2028, Pelhřimov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Pneuservis Pelhřimov, Pacov - osobní, nákladní, oprava pneumatik, uskladnění. Prodej, výměny a opravy pneumatik na osobní, nákladní a traktorová vozidla. Nabídka disků a autobaterií. Autoservis.

4PNEU Komínek s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(33)
Soškova 660, Nové Město na Moravě
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Autoservis - záruční a pozáruční servis, bežné opravy motorů, brzdových systémů, podvozků vozidel, diagnostika vozidel, geometrie 3D, příprava vozidel na STK, zajištění STK. Výměna provozních kapalin.

5Bartoš Pavel - autoservis

Poskytujeme veškeré služby servisu vozidel. Ať už potřebujete servisní prohlídku vozu, výměnu provozních kapalin, brzdových destiček a kotoučů, výměnu žárovky – nebo i větší opravy (opravy po dopravní nehodě, opravy karoserie, motoru, výměna spojky, lakování dílů apod.), vše pro Vás zajistíme. Máme…

6Šmíd Milan, Ing. - PNEUSERVIS

4.1
★★★★★
★★★★★
(38)
Zahrádecká 987, Světlá nad Sázavou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Pneuservis osobních a nákladních vozidel Světlá nad Sázavou. Dále poskytujeme kontrolu a výměnu brzdových destiček, tlumičů, výfuků, brzdové kapaliny, olejů a filtrů. Nabízíme rovněž seřízení geometrie. Provozujeme odtahovou službu. Nabízíme služby autodopravy osobní do 8 osob a autodopravy…

7Bouška Vladimír - autoservis a pneuservis

Třeboňské předm. 272, Lomnice nad Lužnicí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Autoservis a pneuservis. Opravy brzdových systémů včetně spojek a motoru, údržba a plnění klimatizací, výměna čepů řízení, tlumičů pérování a uložení stabilizátorů, prodej náhradních dílů, výměna olejů i brzdové a chladicí kapaliny.

8Božovský Petr

Hlinecká 698, Týn nad Vltavou
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provozujeme autoservis, pneuservis a odtahovou službu, kde provádím mechanické, karosářské či elektrikářské práce, opravy motorů, náprav a brzd, přípravy vozidel na STK, výměnu ozubených řemenů, autoskel i provozních kapalin. Dále prodávám náhradní díly a pneumatiky.

9Jan Baštýř - POSUVNÉPODLAHY.CZ1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Lipová cesta 736, Milevsko

Naše firma provádí repase návěsů, rovnání nástaveb a rámů, servis brzd, výměnu všech filtrů a provozních kapalin a provozujeme pneuservis.

10ABC AGENTURA s.r.o.

Na Lazarce, Nýřany
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Firma provádí výměny brzdové kapaliny, olejů, filtrů, výfuků, brzdových destiček a kol včetně vyvážení a huštění. Nabízí seřízení světel, opravy startérů, alternátorů, ložisek, karosářské práce a lakování. Firma dále čistí interiéry vozů a provádí STK.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna brzdové kapaliny u automobilů, vozů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Výměna brzdové kapaliny u automobilů, vozů najdete 17 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 15 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.