Výměna čepu – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Tejkal Miroslav

Masarykova 922, Humpolec
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná Ověřená

Prodej náhradních dílů na osobní, užitková vozidla a motocykly.

2Bouška Vladimír - autoservis a pneuservis

Třeboňské předm. 272, Lomnice nad Lužnicí
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Autoservis a pneuservis. Opravy brzdových systémů včetně spojek a motoru, údržba a plnění klimatizací, výměna čepů řízení, tlumičů pérování a uložení stabilizátorů, prodej náhradních dílů, výměna olejů i brzdové a chladicí kapaliny.

3Stanislav Kotrch

4.9
★★★★★
★★★★★
(19)
Klatovská 586, Nýrsko Bezdlužná

Firma - Stanislav Kotrch - dělá profesionální opravy osobních a nákladních vozidel, opravy čerpadel a veškeré mechanické práce. Provádí výměny olejů, opravy brzd, geometrie, výměny čepů a tlumičů, plnění a opravy klimatizací, montáže tažných zařízení, přípravu na STK včetně provedení a diagnostiku…

4AUTO - ESTA, s. r. o.

ČEZ, a.s.…, Březová u Sokolova
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Opravy výfuků, katalyzátorů, tlumičů pérování, ložisek, čepů a pružin. Výměny brzdových destiček, čelistí, kotoučů, válečků, těsnění a ručních brzd. Vzduchové, palivové i kabinové filtry a oleje. Montáž a vyvažování pneumatik značek Barum, Continental, Pireli a Michelin.

5TRIO JM - SERVIS s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(58)
Wolkerova 374/10a, Cheb
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Vedeme autoservis a pneuservis na osobní a nákladní motorová vozidla. Specializujeme na autoskla a montáž tažného zařízení. Provozujeme rychloservis, kde opravujeme brzdy, čepy, výfuky, spojky, výměny olejů a rozvodových řemenů, geometrie, příprava na emise a STK.

6NONSTOP SERVIS František Indráček

4.1
★★★★★
★★★★★
(20)
U Cihelny 11, Jihlava Bezdlužná

Provádíme servis a opravy vozidel. Nabízíme havarijní a silniční službu. Nonstop pohotovost.

7Andrle Michal - Autoservis-pneuservis-autodíly Andrle

4.6
★★★★★
★★★★★
(16)
Americká 308, Staňkov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Autoservis, pneuservis. Plnění klimatizací, karosářské práce, odtahové služby, diagnostika vozu DELPHI, prodej náhradních dílů, opravy brzd, karosérií a klimatizací, výměny olejů, kapalin, tlumičů čepů, spojkových sad, výfuků a katalyzátorů i další mechanické práce.

8Hrnčíř Tomáš

Provozujeme autoservis a nabízíme údržbu Vašich vozidel, čištění interiérů, výměnu olejů, filtrů, čepů, tlumičů, ramen, brzdových kotoučů a destiček. Zajišťujeme také přípravu na STK i následné provedení.

9Goralka Milan

Bukovany 6, Bukovany
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Prodej nových a použitých pneumatik i plechových a hliníkových disků. Přezouvání i výměny brzdových destiček, čepů a tlumičů.

10Budai Petr

Jáchymovská 175 , Ostrov
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Provozujeme pneuservis a autoservis. Zajišťujeme výměnu olejů, výfuků, komponentů brzd a čepů, instalace VIN čísla na sklo vozů, renovace světlometů, montáž mechan. zabezpečení vozidel. Příprava vozidel na STK a emise.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna čepu v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Výměna čepu najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.