Výměna chladící kapaliny, chladiče – Jižní a Západní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1AKUSERVIS Cakl, s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(94)
Pávovská 4806/14a, Jihlava Bezdlužná

Prodej automobilových akumulátorů, autochemie, průmyslové chemie, maziv a klínových řemenů. Ekologická likvidace autovraků. Výměny olejů a chladících kapalin.

2Šmíd Milan, Ing. - PNEUSERVIS

4.1
★★★★★
★★★★★
(38)
Zahrádecká 987, Světlá nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pneuservis osobních a nákladních vozidel Světlá nad Sázavou. Dále poskytujeme kontrolu a výměnu brzdových destiček, tlumičů, výfuků, brzdové kapaliny, olejů a filtrů. Nabízíme rovněž seřízení geometrie. Provozujeme odtahovou službu. Nabízíme služby autodopravy osobní do 8 osob a autodopravy…

3Bouška Vladimír - autoservis a pneuservis

Třeboňské předm. 272, Lomnice nad Lužnicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoservis a pneuservis. Opravy brzdových systémů včetně spojek a motoru, údržba a plnění klimatizací, výměna čepů řízení, tlumičů pérování a uložení stabilizátorů, prodej náhradních dílů, výměna olejů i brzdové a chladicí kapaliny.

4Autoservis Dasný

4.4
★★★★★
★★★★★
(42)
Dasný 34, Hluboká nad Vltavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme pneuservis a autoservis, kde provádíme diagnostiku, výměny kapalin, montáže tažných zařízení, opravy motorů, výměnu rozvodových sad, opravy chladících sad a klimatizací.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna chladící kapaliny, chladiče v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Výměna chladící kapaliny, chladiče najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.