Výměna, prodej katalyzátoru – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1Auto ELA s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(34)
Žďárského 185, Třebíč - Kožichovice Bezdlužná

Naše firma nabízí ekologickou likvidaci autovraků, včetně odtahu a vyproštění. Prodej použitých náhradních dílů, výkup katalyzátorů a baterií.

2AUTOBATERIE Kopečný s.r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Trnava 215, Trnava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme autodíly a autobaterie - Varta, AFA. Zajišťujeme prodej náhradních dílů na všechny typy zahraničních vozidel, oleje, čištění FAP filtrů, autožárovky - NARVA. Autoopravna - rychloservis všech typů vozidel. Pneuservis. Dále nabízíme elektrické invalidní vozíky SELVO.

3AUTO - ESTA, s. r. o.

ČEZ, a.s.…, Březová u Sokolova
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Opravy výfuků, katalyzátorů, tlumičů pérování, ložisek, čepů a pružin. Výměny brzdových destiček, čelistí, kotoučů, válečků, těsnění a ručních brzd. Vzduchové, palivové i kabinové filtry a oleje. Montáž a vyvažování pneumatik značek Barum, Continental, Pireli a Michelin.

4NONSTOP SERVIS František Indráček

4.1
★★★★★
★★★★★
(20)
U Cihelny 11, Jihlava Bezdlužná

Provádíme servis a opravy vozidel. Nabízíme havarijní a silniční službu. Nonstop pohotovost.

5Sláma Michal

Výkup a zpracování katalyzátorů z automobilů.

6AP-Auto Profi s.r.o.2 pobočky

Prodej náhradních dílů pro osobní a užitkové automobily. Velkoobchod a maloobchod náhradních dílů pro všechny typy osobních a dodávkových aut, denní rozvoz servisům, autodílnám a prodejnám náhradních dílů, kvalitní informace o zboží, technických novinkách a trendech přímo od výrobců, aktivní…

7Bláha Bořivoj

Tyršova 681, Vejprnice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Bořivoj Bláha provádí servis, diagnostiku a seřízení karburátorů, vstřikování, elektroniky či motorů. Dále zajišťuje měření emise vozidel bez přídavných katalyzátorů.

8Adamovský Jaroslav

Vochov 121, Vochov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma opravuje karosérie, výfuky, tlumiče či katalyzátory a zajišťuje antikorozní ošetření. Firma dále svařuje plastové díly, vstřikuje termoplasty a poskytuje služby pneuservisu.

9Stahlich Josef - AUTO STAHLICH1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Farní 397, Kdyně Bezdlužná

Prodej, výkup, dovoz i půjčovna vozů, zprostředkování STK, prodej náhradních dílů, autoservis, autodoprava, odtahové služby i kovošrot - výkup katalyzátorů, kabelů, autobaterií a barevných kovů.

10Andrle Michal - Autoservis-pneuservis-autodíly Andrle

4.6
★★★★★
★★★★★
(16)
Americká 308, Staňkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Autoservis, pneuservis. Plnění klimatizací, karosářské práce, odtahové služby, diagnostika vozu DELPHI, prodej náhradních dílů, opravy brzd, karosérií a klimatizací, výměny olejů, kapalin, tlumičů čepů, spojkových sad, výfuků a katalyzátorů i další mechanické práce.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna, prodej katalyzátoru v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Výměna, prodej katalyzátoru najdete 13 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 12 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.