Výměna stoupaček bez bourání v paneláku – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se často řeší potřeba výměny stoupaček bez bourání v panelácích. Tento proces je velmi náročný a vyžaduje zkušené odborníky s potřebným vybavením.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1MG-REAL, s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Havlíčkova 5457/24, Jihlava Bezdlužná

Komplexní revitalizace panelových domů, zateplení, nové střechy ploché i sedlové, betonové lodžie nebo ocelové balkóny, výměna oken a vstupních dveří, výměna stoupaček, přestavby bytových jader, výměna výtahů, ostatní stavební práce, rozpočtování staveb, energetický audit, stavební dozor, stavby na…

2Kos Vladimír - VODOINSTALACE PRODEJNA PRAKTIK1 pobočka

Táboritů 609, Sezimovo Ústí
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme instalatérské služby, výměny odpadních stoupaček a montáže rozvodů SV a TUV. Nabízíme všechny instalatérské práce.

3Opl Patrik - INSTALATÉŘI PLZEŇ OPL - NOVÁK1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Arbesová 4,, Plzeň Bezdlužná

Nabízíme instalatérské služby a čištění odpadů i kanalizací. Provádíme rozvody vody a topení. Vyměňujeme a montujeme plynové kotle a krbová kamna či zajistíme rekonstrukce bytových jader, stoupaček vody a odpadů v panelových domech, výměny bojlerů, karem, WAW topidel či baterií.

4Mazal Martin - instalatérství M&T

4.7
★★★★★
★★★★★
(28)
Sadová 350, Kyšice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme instalatérské a topenářské práce či rozvody topení a solárních systémů, rekuperace a montáže tepelných čerpadel. Dále provádíme renovace a rekonstrukce koupelen a bytových jader.

5Šulc Václav - topení, voda, plyn

4.3
★★★★★
★★★★★
(2)
Boženy Němcové 662, Chodov
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Provádíme veškeré instalatérské, topenářské a plynařské práce, dále rozvody vody a kanalizace, solárních systémů a tepelných čerpadel, infrazářiče, topné obrazy (infračervené topné panely), montáže sanitární keramiky a vybavení koupelen. Nabízíme výměny radiátorů, montáže kotlů a plynovodů, plynové…

6Heller Jan- KV instalatéři

Sibiřská 852/5, Karlovy Vary, Rybáře
Otevřeno do 13:30
Bezdlužná

Nabízí rekonstrukce koupelen, stoupacích kanalizačních, vodovodních a plynových potrubí, montáže ležaté kanalizace a vody, výměny baterií, WC či van i sprchových koutů, montáže topení. Zajistí revize plynu i servis kotlů.

7Kaňka František - voda, topení, plyn

Služby v oboru voda, topení a plyn. V panelových domech zajišťujeme rekonstrukce stoupaček, ústředního topení, vody, plynu nebo výměnu radiátorů. V rodinných domech a firmách realizujeme montáže kotlů, plynových kotelen, podlahového vytápění a instalatérské práce.

8ZITO, spol. s r. o.

Instalatérské, topenářské a plynařské práce se specializací na panelové domy, rekonstrukce stoupaček a výměny radiátorů.

9KS Therm, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Doudlevecká 1705/59, Plzeň-Jižní…
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Zaměřujeme se na instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky či kotle, podlahové i stěnové topení a kompletní systémy vytápění. Dále provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i…


Firmy v dalších lokalitách


Výměna stoupaček bez bourání v paneláku v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky moderním technologiím je však možné provést výměnu stoupaček bez bourání, což šetří čas i peníze. Výměna stoupaček bez bourání je ideální řešení pro majitele bytů v panelácích, kteří chtějí minimalizovat rušivé vlivy na svůj domov. V oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici řada odborníků, kteří jsou schopni tento proces provést rychle a efektivně. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výměnu stoupaček bez bourání v paneláku v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat zkušené odborníky.