Výroba klikových, kloubových hřídelí – Jižní a Západní Čechy

Klikové a kloubové hřídele jsou klíčovými součástmi mnoha strojů a zařízení. V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází řada specializovaných výrobců, kteří se zaměřují právě na výrobu těchto důležitých komponentů.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Lenze, s.r.o.1 pobočka

CT Park Humpolec…, Humpolec Bezdlužná Ověřená

V Lenze, s.r.o. jsme specialisté na průmyslové automatizace. Nabízíme vám širokou škálu výrobků, díky kterým vaše stroje splní veškeré požadavky na moderní výrobu. Mezi naše výrobky patří frekvenční měniče, průmyslové počítače, řídicí systémy a mnoho dalších výrobků.

2Metalgrip s. r. o.

Zámecká 113, Kamenice nad Lipou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše firma se zabývá kooperační výrobou rotačních součástí pro stroje a zařízení v potravinářském, chemickém i automobilovém průmyslu či zemědělskou techniku na cnc soustruzích a dělením materiálu na automatické pile. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2008.

3MATEZA, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Konečná 3503, Havlíčkův Brod Bezdlužná

Ložiska, těsnění, mazací techniky. Řetězy, klínové řemeny.

4Kardany, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(48)
Kpt. Jaroše 79, Velká Bíteš
Dnes už má zavřeno

Vyrábíme a opravujeme kardanové hřídele a táhla. Provádíme servis a opravy u nákladních automobilů tuzemských i zahraničních výrobců, zejména automobily: Ford transit, Mercedes, Nissan, Avia, Mazda, Volvo a další. Provádíme také servis zemědělských pohonů, renovace V-tyčí a V-táhel.…

5West Bohemia Trade s.r.o.

Společnost dodává převodové motory, průmyslové převodovky, hřídelové spojky od renomovaných výrobců (BENZLERS, Švédsko a RADICON, Velká Británie).

6Pospíšil Michal - zámečnictví

Zámečnictví. Výroba brán, plotů, hřídelí, kovoobrábění, opravy a renovace veteránů.

7GKN - Service - Austria GmbH, organizační složka

Pekárenská 253/54, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej, výrobu a opravy kardanových hřídelí, (kloubových) ložisek pro automobily, průmysl a zemědělství. Prodej kardanových křížů a středových uložení (opěrná ložiska).

8AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(115)
Čížovská 456, Písek Bezdlužná

Výroba automobilových komponentů se zaměřením na motorové díly. Nabídka krytů rozvodových řetězů (řemenů), krytů hlav válců, krytů vačkových hřídelí.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba klikových, kloubových hřídelí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Díky moderním technologiím a kvalitním materiálům dokážou tyto firmy vyrábět klikové a kloubové hřídele s vysokou přesností a odolností. Tyto výrobky jsou pak používány v široké škále průmyslových odvětví, jako jsou například automobilový průmysl, energetika, zemědělství a mnoho dalších.

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází řada výrobců klikových a kloubových hřídelí, kteří se mohou pochlubit nejen moderními technologiemi, ale také dlouholetou zkušeností a odbornými znalostmi. Díky tomu jsou schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům svých zákazníků.

Pokud hledáte spolehlivého výrobce klikových a kloubových hřídelí v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte kontaktovat jednu z mnoha specializovaných firem. Ty vám rády poskytnou další informace o svých výrobních procesech a produktové nabídce, a pomohou vám najít řešení přesně podle vašich potřeb.