Výroba laminátových bazénů – Jižní a Západní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1Babínek Jiří

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Havlíčkova 870, Polná Bezdlužná

Kompletní vybavení koupelen, dlažby, obklady, dřevěné, plovoucí, laminátové a PVC podlahy. Výrobky z umělého kamene.

2Švejnoha Vladimír - Bazény Švejnoha

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Prokopova 600, Mirošov Bezdlužná

Bazény z termobloků. Bazény na klíč. Těžké fólie DLW Delifol AlkorPlan. Keramické bazény Compass i ocelové, sklolaminátové a plastové. Vířivé vany, zastřešení bazénů, WPC SilvaDec, dřevěné terasy, tepelná čerpadla. Montáž, servis.

34 SPA s. r. o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Chebská 73/48, Karlovy Vary, Dvory
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Máme mnohaleté zkušenosti v oboru wellness, prodeji, dodání a výstavbě vířivých van, saun, parních komor, kryo komor, solárií, venkovních a vnitřních bazénů laminátových, nerezových, keramických, foliových, plastových. Zajistíme zakázkovou výrobou dle požadavků klienta.

4Hamerník Miloslav1 pobočka

Hamr 79, Hamr Bezdlužná

Nabízíme výrobu kompozitů, laminátů, sklolaminátů, forem a modelů. Při výrobě používáme komponenty od předních Evropských a světových dodavatelů surovin. Zpracováváme polyesterové, vinylesterové a epoxidové pryskyřice. Jako výztuž používáme skleněné tkaniny a rohože, ale také kevlarová a uhlíková…

5Vala Josef- Stavebniny-levne.cz

Svinný 80, Chotěboř
Dnes už má zavřeno

Internetový obchod nabízí prodej stavebních materiálů. Nabízíme dále střešní krytiny, izolační materiály, zdivo, komíny, fasádní obklady, betonové výrobky, zámkové dlažby, obrubníky a palisády, sádrokartony, střešní okna, dveře, stavební chemie, garážová vrata, krbová kamna, skleníky a mnoho…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba laminátových bazénů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Výroba laminátových bazénů najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.