Výroba vánočních dekorací – Jižní a Západní Čechy

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1KNITLOVÁ MIROSLAVA - KLONAMK

KNITLOVÁ MIROSLAVA - KLONAMK. Internetový prodej dekoračních předmětů, proutěných košíků, oděvů a textilních doplňků.

22 ES Dačice v.o.s.

Nabízíme výrobu dekoračního a užitkového skla na zakázku. Nabízíme broušené malované sklo, hutní sklo, šachové soupravy, broušené sklo, malované sklo, jemné foukané sklo, designerské výrobky, flakony, malované ozdoby, lustry a umělecké sklo.

3MOLNÁR PAVEL - SKLO KRUMLOV

Zabýváme se Výrobou užitkového a ozdobného skla a vánočních ozdob. Provozujeme internetový obchod.

4Zahradní centrum a cukrárna Srub - Tábor

4.2
★★★★★
★★★★★
(122)
Soběslavská 3129 , Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provoz zahradnictví - prodej okrasných dřevin, ovocných stromků, květin a doplňků do zahrad.V zahradnictví si vyberete ze širokého sortimentu zahradnických potřeb, hnojiv, postřiků i ovocných, okrasných stromků i keřů, trvalek a vodních rostlin. Dále nabízíme zhotovení návrhů a realizaci zahrad…

5České svíčky s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, prodej a distribuci svíček a materiálu na jejich výrobu. Prodáváme svíčky dekorativní, tematické, vonné, vánoční, velikonoční, motané, válcové, plovoucí a jiné.

6Bosá Daniela

Výroba a prodej adventních a vánočních dekorací. Nabízím skleněné vánoční koule o průměru 6 cm, 8 cm a 10 cm v několika barvách a s různými vzory zdobení. K dispozici jsou matné i lesklé, oranžové, modré, tmavě a světle červené, fialové, zelené i stříbrné výrobky.

7LAŠEK spol. s r.o. - La natura

Zabýváme se velkoobchodem a prodejem nábytku, bytových doplňků, vánočních ozdob a dekorací ve francouzském vintage, Provence a skandinávském stylu. Dovážíme z celého světa. Našimi výrobci jsou malé rodinné firmy.

8Arnošt Milan

Výroba a prodej dřevěných vánočních ozdob, betlémů, stojánků, svícnů, dekorací i předmětů k dekorování.

9KAREŠ, spol. s r.o.2 pobočky

Zaměřujeme se na výrobu a prodej dřevěných regálů, dětského nábytku, dřevěných domečků či pískovišť, bedýnek, věšáků a stěny. V sortimentu naleznete bytové doplňky, plotové prvky, konferenční stolky, postele z masivu i dřevěné hračky. Dále vyrábíme vánoční dekorace, stojany na stromky, betlémy.…

10Soukupová Marie - Dekorace Merien

Kvášňovice 33, Kvášňovice
Otevřeno do 24:00

Prodej produktů firem Clayre & Eef a Trends & Trade. Vánoční dekorace, magnetické tabule, květníky, vázy, bytový textil, deštníky, kyblíky na šampaňské, fotorámečky, lampy, lustry, svítidla, svícny, lucerny, podnosy, hodiny i plechové a drátěné doplňky.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba vánočních dekorací v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Výroba vánočních dekorací najdete 12 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 11 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.