Vytěžovací doprava – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1N. MANNEN s.r.o.- Autodoprava

Kpt. Jaroše 256, Velká Bíteš
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nákladní doprava - logistika - spedice - zasílatelství - vytěžování - autodoprava - vkladování - celní řízení. Zpracování poptávky OBRATEM ZDARMA. Možnost pracovní doby i o víkendu dle telefonické dohody.

2Šmíd Michal - zemní práce

Šmíd Michal - zemní práce - se zabývá výstavbou všech druhů inženýrských sítí, komunikací, zpevněných ploch, zemními pracemi v zeminách všech tříd vytěžitelnosti již od roku 1997. Veškeré přípravné práce pro stavby, provozuje též nákladní vnitrostátní dopravu nad 7,5 t. Nákladní silniční doprava…

3Žampa Jan - AUTODOPRAVA

Jana Žižky 36, Slavonice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Zajišťujeme nonstop expresní linku autodopravy, expresní přepravu, spedici, vytěžování a přepravu kusových zásilek za výhodné dokládkové ceny po celé EU a Švýcarsku.

4Idealsped s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Blatenská 1103, Horažďovice
Otevřeno od 7:00

Činnost firmy Idealsped zůstává i nadále vnitrostátní a mezinárodní nákladní doprava. Mezinárodní přepravu provádíme například do těchto zemí: Slovensko, Německo, Rakousko, Polsko, Švýcarsko, Francie, Itálie, Španělsko, Portugalsko, Holandsko, Belgie, Velká Británie a další. Zaměřujeme se na…

5Bílá Martina

4.6
★★★★★
★★★★★
(5)
Čížkov 2, Čížkov Bezdlužná

Zajištění nákladní silniční dopravy mezinárodní i vnitrostátní. Nabídka přepravy osob, spedice a vytěžování automobilů.

6BENTOS, s.r.o.

BENTOS, s.r.o. - silniční nákladní doprava, spediční činnost, vytěžování vozidel a skladování.


Firmy v dalších lokalitách


Vytěžovací doprava v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Vytěžovací doprava najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.