Vyúčtování služeb za využívání bytu – Jižní a Západní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1HECI a.s.1 pobočka

Tovární 197, Domoradice
Otevřeno od 7:15
Bezdlužná

Firma HECI a.s. poskytuje služby v oblasti měření energií, posouzení ceny nemovitosti, kompletního účetního a daňového servisu, zajištění provozu domu či předepsaných revizí, ročního vyúčtování spotřeb či prodejem, pronájmem, nákupem a správou nemovitostí.

2ZÍTŘEK, stavební bytové družstvo

Správa nemovitého majetku společenství vlastníků bytových jednotek, bytových družstev a fyzických osob. Nabízíme služby v oblasti právní, ekonomické a provozně-technické. Zajišťujeme vedení účetnictví, závěrkové práce, pohledávky a roční vyúčtování. Dále zajišťujeme pravidelní kontroly a revize.

3HC KREDIT Kraslice s.r.o. - správa nemovitostí1 pobočka

4.1
★★★★★
★★★★★
(7)
5. května 296/34, Kraslice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Správa bytových a nebytových fondů, servis bytových vodoměrů, objektových měřičů tepla, teplé vody a RTN, vedení účetnictví pro bytová družstva a SVJ i revize, havarijní služby, spravování a vyřizování úvěrů a zpracování ročního vyúčtování na služby.

4ELIMON a.s. (pobočka Jihlava)11 poboček

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Heyrovského náměstí…, Praha 6-Veleslavín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Společnost dodává levný plyn i elektřinu všem koncovým zákazníkům do domácností, stejně tak firmám, úřadům, ale i jiným institucím. Klademe velký důraz na spokojenost svých zákazníků, proto nabízíme nízké ceny energií a vysokou kvalitu zákaznického servisu. Individuální přání každého zákazníka…

5OBLIGA, spol. s r.o.

Zabýváme se správou a údržbou nemovitostí. Zajišťujeme úklidové práce, průběžné opravy a roční vyúčtování záloh. Poskytujeme havarijní službu, odvoz odpadu, revize a dodávky energií.


Firmy v dalších lokalitách


Vyúčtování služeb za využívání bytu v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Vyúčtování služeb za využívání bytu najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.