Vývoj dítěte – Jižní a Západní Čechy

Vývoj dítěte je proces, který probíhá od narození až do dospělosti. Každé dítě se vyvíjí individuálně a vlastním tempem, ale existují určité milníky, které jsou pro vývoj dítěte typické.

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Borská Jitka MUDr.

Masarykova 1493, Nové Město na Moravě
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Tato ordinace byla založena roku 1993. V ordinaci poskytujeme zdravotní péči dětem od jejich narození až do věku 19 let. Diagnostikujeme, plánujeme, aktivně organizujeme a zajišťujeme odborné činnosti zaměřené na preventivní úkony, jako je očkování nebo monitorování psychosomatického vývoje dítěte.…

2PHARMACA s.r.o. - Lékárna před špitálem1 pobočka

B. Němcové 610/39, České Budějovice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provozujeme kamennou i internetovou lékárnu. Nabízíme léky, očkovací látky, zdravotní potřeby, léčivé byliny, léčebnou kosmetiku, veterinární prostředky, zdravotnickou techniku a potravinové doplňky.

3Krajský dětský domov pro děti do 3 let, příspěvková organizace

4.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Zítkova 1267/4, Karlovy Vary Bezdlužná

Krajský dětský domov pro děti do 3 let, příspěvková organizace, je poskytovatelem zdravotních služeb, jehož zřizovatelem je Karlovarský kraj. Jedná se o jediné zařízení tohoto druhu na území Karlovarského kraje. Celková kapacita zařízení je 50 lůžek.

4Temperi1 pobočka

Jar. Haška 1818/1, České Budějovice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Temperi, se sídlem Jar. Haška 1818/1, 370 04, České Budějovice, v okrese České Budějovice a v kraji Jihočeský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 235, Krajský soud v Českých Budějovicích. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců.…


Firmy v dalších lokalitách


Vývoj dítěte v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V prvních měsících života se dítě učí koordinaci pohybů, zvedání hlavy a prvním úsměvům. v oblasti Jižní a Západní Čechy se může dítě setkat s různými podněty, jako jsou zvuky aut, zpěv ptáků nebo šumění stromů. V této fázi je pro dítě důležitá především blízkost matky a otcovská péče.

Ve věku 6 až 12 měsíců se dítě začíná plazit, sedat a postupně se učí chodit. V této fázi se také rozvíjí řečové schopnosti a dítě začíná rozumět jednoduchým pokynům. v oblasti Jižní a Západní Čechy se dítě může setkat s různými zvuky a slovy, jako jsou například jména zvířat, názvy ulic nebo jména rodinných příslušníků.

Ve věku 1 až 3 let se dítě začíná učit samostatnosti a rozvíjí se jeho sociální interakce s ostatními dětmi. Dítě se učí mluvit a tvořit jednoduché věty, rozvíjí se jeho paměť a pozornost. v oblasti Jižní a Západní Čechy se dítě může setkat s různými zájmovými kroužky, jako jsou například taneční nebo sportovní aktivity.

Ve věku 4 až 6 let se dítě začíná připravovat na školní docházku. Rozvíjí se jeho schopnost číst a psát, učí se počítat a rozvíjí se jeho kreativita. v oblasti Jižní a Západní Čechy se dítě může setkat s různými kulturními akcemi, jako jsou například divadelní představení nebo výstavy.

V dalších letech se dítě dále rozvíjí a učí se novým dovednostem a schopnostem. v oblasti Jižní a Západní Čechy se může setkat s různými vzdělávacími a zájmovými aktivitami, které mu pomohou v jeho dalším vývoji.

Celkově lze říci, že vývoj dítěte je proces, který probíhá postupně a každá fáze má své specifické charakteristiky. v oblasti Jižní a Západní Čechy se dítě může setkat s různými podněty, které mu pomohou v jeho vývoji a rozvoji.