Vývoj dítěte – Jižní a Západní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Borská Jitka MUDr.

Masarykova 1493, Nové Město na Moravě
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Tato ordinace byla založena roku 1993. V ordinaci poskytujeme zdravotní péči dětem od jejich narození až do věku 19 let. Diagnostikujeme, plánujeme, aktivně organizujeme a zajišťujeme odborné činnosti zaměřené na preventivní úkony, jako je očkování nebo monitorování psychosomatického vývoje dítěte.…

2PHARMACA s.r.o. - Lékárna před špitálem1 pobočka

B. Němcové 610/39, České Budějovice
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Provozujeme kamennou i internetovou lékárnu. Nabízíme léky, očkovací látky, zdravotní potřeby, léčivé byliny, léčebnou kosmetiku, veterinární prostředky, zdravotnickou techniku a potravinové doplňky.

3Krajský dětský domov pro děti do 3 let, příspěvková organizace

Krajský dětský domov pro děti do 3 let, příspěvková organizace, je poskytovatelem zdravotních služeb, jehož zřizovatelem je Karlovarský kraj. Jedná se o jediné zařízení tohoto druhu na území Karlovarského kraje. Celková kapacita zařízení je 50 lůžek.

4Temperi1 pobočka

Jar. Haška 1818/1, České Budějovice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Temperi, se sídlem Jar. Haška 1818/1, 370 04, České Budějovice, v okrese České Budějovice a v kraji Jihočeský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 235, Krajský soud v Českých Budějovicích. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 2012. Pracuje u nás 10 - 19 zaměstnanců.…


Firmy v dalších lokalitách


Vývoj dítěte v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Vývoj dítěte najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.