Zaměřování staveb ke kolaudaci – Jižní a Západní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1GEOPLAN Prachatice, s.r.o.

Poskytujeme geodetické služby. Zajistíme a zpracujeme geometrické plány pro kolaudaci, dělení pozemků, vytyčování vlastnických hranic, zaměřování a vyhotovení dokumentace skutečného provedení staveb, vytyčování staveb.

2Koška Richard

Provádíme geodetické práce. Specializujeme se na vytyčení hranic pozemku, polohopisné a výškopisné práce. Geometrické plány, vytyčení hranic pozemků, staveb, mapové podklady, zaměřování staveb pro kolaudaci, zaměření inženýrských sítí. Geodetický průzkum, zhotovování mapových podkladů pro…

3Dohnal Ondřej, Ing.- Geodet

Provádíme geodetické práce, geometrické plány, vytyčení hranic pozemků, zaměřováním výškopisu a zaměřením stavby ke kolaudaci.

4ŘÍDEL GEODET s.r.o.

Zeměměřické práce v oblasti stavební geodézie a katastru nemovitostí. Realizujeme zakázky pro občany, firmy či státní organizace. Zajišťujeme mapové podklady pro projektování, tvorbu geometrických plánů, zaměřování inženýrských sítí, podklady pro kolaudaci, výpočty kubatur apod.


Firmy v dalších lokalitách


Zaměřování staveb ke kolaudaci v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Zaměřování staveb ke kolaudaci najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.