Zastupování na úřadech – Jižní a Západní Čechy

Zastupování na úřadech je pro mnoho lidí stresující záležitostí. Proto se v oblasti Jižní a Západní Čechy mnoho lidí obrací na zkušené právníky, kteří jim pomohou s vyřízením jejich záležitostí.

1–10 firem z 47 nalezených Filtry

1JUDr. Jaroslava Sabrina Häni Trojanová

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Farní 71/4, Jihlava Bezdlužná Ověřená

Notářský úřad JUDr. Jaroslavy Sabriny Häni Trojanové poskytujeme veškeré notářské služby – notářské zápisy pro obchodní společnosti, notářské zápisy pro občany a další činnost notáře pro občany i právnické osoby.

2VÝBORNÝ JAKUB - ÚČETNÍ A DAŇOVÁ KANCELÁŘ

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Hroznětínská 403/2, Karlovy Vary… Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, mzdové agendy a personální agendy. Provádíme rovněž daňové audity, sestavování daňových přiznání, finanční analýzy a konzultace při přípravě obchodních smluv. Poskytujeme daňové poradenství.

3LAUER s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
tř. Čsl. legií 721/3, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám komplexní služby v oblasti účetnictví a daní. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství a další služby. Specializujeme se i na účetnictví neziskových organizací.

4Ing. Lenka Zenklová s.r.o.

Katovická 175, Strakonice I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše účetní kancelář nabízí profesionální vedení účetnictví, mzdového účetnictví a daňové evidence. Zpracováváme daňová přiznání, zastupujeme klienty na úřadech, poskytujeme ekonomické a účetní poradenství.

5JUDr. Tichý Petr - Advokátní kancelář

Nabídka právního poradenství. Občanské, rodinné, trestní, insolvenční právo. Poskytuji právní pomoc a poradenství v oblasti generální praxe a obchodního práva. Pomohu s podáváním žalob a stížností soudům a správním orgánům a vypracováním či posouzením smluv. Zastupuji při soudních řízeních v…

6JUDr. Pavla Martínková, advokát2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
1. máje 144, Vimperk Bezdlužná

Advokát je právník, který se zabývá poskytováním právních služeb jiným osobám, a to zpravidla za úplatu. Tím se rozumí zejména zastupování v řízení před soudy, správními úřady a jinými orgány, obhajoba v trestních věcech, poskytování právních rad, sepisování listin či zpracovávání právních rozborů.

8Obecní úřad Kváskovice

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Kváskovice 1, Strakonice Bezdlužná

Obecní úřad podává informace žadatelům, plní úkoly uložené radou nebo zastupitelstvem obce, pomáhá výborům a komisím v jejich činnosti vykonávat státní správu, zřídí na veřejně dostupném místě úřední desku a spravuje obec.

9TOUCHA s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jablonského 395, Písek Bezdlužná

Vedení účetnictví příspěvkových a neziskových organizací, podnikatelských subjektů pro zákazníky z celého okresu Písek.

10Hůzl Marek, Mgr., advokát

Advokátní kancelář nabízí komplexní právní služby: rodinné právo, trestní právo, občanské právo, správní právo, obchodní právo, zastupování před soudy a úřady, sepisování smluv a dohod.


Firmy v dalších lokalitách


Zastupování na úřadech v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Zastupování na úřadech zahrnuje například vyřízení žádostí o sociální dávky, řešení sporů s finančními úřady nebo soudní spory. Kvalitní právní zástupce v oblasti Jižní a Západní Čechy dokáže svým klientům ušetřit mnoho času a nervů. Pokud hledáte spolehlivého právníka, který vám pomůže s vašimi záležitostmi na úřadech v oblasti Jižní a Západní Čechy, neváhejte se obrátit na odborníky s dlouholetou praxí v této oblasti.