Zavádění antikoncepčních tělísek – Jižní a Západní Čechy

Zavádění antikoncepčních tělísek je jednou z nejefektivnějších metod antikoncepce u žen. Tělíska jsou malé plastové kroužky, které se vkládají do pochvy a uvolňují hormony, které brání těhotenství.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1MUDr. Jana Vyhnálková - gynekologická ordinace

Svatovítské náměstí…, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Gynekologická ambulance. Soukromá gynekologicko-porodnická ordinace. U nás najdete erudovaný zdravotnický tým, kvalifikované lékařské ošetření, moderní přístrojové vybavení, příjemné prostředí, objednávkový systém se snahou o minimalizaci čekací doby.

2GYN - Míka & Kaskounová & Piklová MUDr. Gynekolog ČB

4.5
★★★★★
★★★★★
(95)
Matice školské 1786…, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Komplexní léčebně preventivní péče v gynekologii a porodnictví.

3Dagmar Strýhalová - masáže a aromaterapie

Nábřeží Svat. Čecha…, Trhové Sviny
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb v oblasti masáží, rekondice, regenerace, aromaterapie a reflexní terapie. Alternativní medicína, celostní přístup k člověku a o souvislosti mezi našimi vnitřními a vnějšími světy.

4MUDr. Šárka Kalašová

4.4
★★★★★
★★★★★
(123)
Nádražní 310/28, Plzeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Trápí Vás ženské potíže a nemáte svého gynekologa? Jste nastávající maminkou a hledáte vhodnou gynekologickou péči? Pak neváhejte navštívit provátní gynekologickou ordinaci GYNESAKAL s.r.o. MUDr. Šárky Kalašové v Plzni 3. MUDr. Šárka Kalašová provozuje privátní gynekologickou ambulanci GYNESAKAL s…

5MUDr. Antoš Ivo - Gynekologická ambulance

5.0
★★★★★
★★★★★
(21)
Horní 90, Počátky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Gynekologie a porodnictví. Zaměřujeme se především na prevenci, provádíme veškerá gynekologická, těhotenská a předporodní vyšetření. Komplexní péče o pacientky a diskrétnost je u nás samozřejmostí.

6MUDr. Kutlvašrová Blanka - gynekologická ordinace

Masarykova 389, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Gynekologická ordinace. Poskytujeme komplexní gynekologickou a porodnickou ambulantní péči.

7GP-san s.r.o.- MUDr. Regina Janů

Třída 1.máje 1300, Dobřany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Pracuji jako gynekolog v ordinaci v Dobřanech. Nabízím preventivní prohlídky včetně ultrazvukového vyšetření, poradenství o vhodné antikoncepci + její předpis či aplikace nitroděl.tělíska, vyšetření a léčbu poruch menstruačního cyklu, vyšetření pro neplodnost, základní vyšetření při úniku moči,…


Firmy v dalších lokalitách


Zavádění antikoncepčních tělísek v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tato metoda je velmi spolehlivá a může být použita i u žen, které nemohou užívat hormonální antikoncepci v tabletách.

v oblasti Jižní a Západní Čechy je možné zavádění antikoncepčních tělísek provést u gynekologa v místní zdravotnické zařízení. Gynekolog provede důkladné vyšetření a posoudí, zda je tato metoda pro pacientku vhodná. Pokud ano, provede zavedení tělísek během několika minut. Po zavedení tělísek může pacientka pokračovat v běžných aktivitách, ale je důležité dodržovat pokyny gynekologa ohledně péče o tělíska.

Výhody antikoncepčních tělísek jsou mnohé. Patří mezi ně vysoká účinnost, snadná aplikace, dlouhodobá ochrana a možnost použití u žen, které nemohou užívat hormonální antikoncepci v tabletách. Mezi nevýhody patří možné vedlejší účinky, jako jsou bolesti hlavy, nevolnost, změny menstruačního cyklu a podobně. Tyto účinky však obvykle odezní během několika týdnů.

Zavádění antikoncepčních tělísek je jednoduchý a bezpečný zákrok, který může být proveden u gynekologa. Pokud se pacientka rozhodne pro tuto metodu antikoncepce, je důležité dodržovat pokyny gynekologa ohledně péče o tělíska a pravidelně se kontrolovat. Antikoncepční tělíska jsou vhodnou volbou pro ženy, které hledají spolehlivou a dlouhodobou ochranu před těhotenstvím.

Seznam výhod antikoncepčních tělísek:
1. Vysoká účinnost
2. Snadná aplikace
3. Dlouhodobá ochrana
4. Možnost použití u žen, které nemohou užívat hormonální antikoncepci v tabletách

Seznam nevýhod antikoncepčních tělísek:
1. Možné vedlejší účinky, jako jsou bolesti hlavy, nevolnost, změny menstruačního cyklu a podobně
2. Nutnost dodržovat pokyny gynekologa ohledně péče o tělíska
3. Pravidelné kontroly u gynekologa

Celkově je zavádění antikoncepčních tělísek spolehlivou a efektivní metodou antikoncepce, která může být vhodná pro mnoho žen. Je důležité se poradit s gynekologem a zvážit všechny možnosti, než se rozhodnete pro konkrétní metodu antikoncepce.