Zazimování bazénů – Jižní a Západní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1Králik Bohumil

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Plzeňská 214, Líně Bezdlužná

Montáž a prodej bazénů, z polystyrénových bloků, ocelových, polypropylénových a sklolaminátových. Dodáme vířivé vany, zastřešení, solární kolektory, odvlhčovače a tepelná čerpadla. A dále provádíme, zazimování a odzimování. Jedná se o kompletní servis. Služby Platby kartou, Splátky.

2Šťastný Karel - bazény a příslušenství

Specializuji se na montáž i prodej bazénů včetně technologie, odzimování, zazimování, salinace a UV lamp. Dále zajišťuji údržbu během sezóny, montáž protiproudu i chrličů, tepelných čerpadel či solárních ohřevů. Provádíme instalatérské a topenářské práce.

3Neuhauserová Blanka

Provádíme stavby, rekonstrukce a opravy bazénů. Prodáváme bazény či zastřešení bazénů včetně bazénové chemie a přípravků pro zazimování a odzimování bazénů.

4Miroslav Sajtl údržba-bazénů.eu

Firma zaměřená na servis, čištění a pravidelnou údržbu bazénů, odzimování a zazimování, výměny folií v nadzemních bazénech, údržbu vody a výměnu filtračních písků.


Firmy v dalších lokalitách


Zazimování bazénů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Zazimování bazénů najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.