Zhotovení dioptrických brýlí – Jižní a Západní Čechy

Zhotovení dioptrických brýlí je proces, který zahrnuje několik kroků a vyžaduje preciznost a zkušenosti. v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik optických salonů, kde lze dioptrické brýle zakoupit a nechat si je zhotovit na míru.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Bc. Jiří Látal - Optik Látal

4.9
★★★★★
★★★★★
(28)
Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme moderní oční optiku. V Optik Látal vám nabízíme nepřeberné množství modelů brýlových obrub a brýlových čoček. Prodáváme dioptrické brýle, sluneční brýle, dioptrické sluneční brýle, pracovní brýle, kontaktní čočky, lupy, pouzdra a čisticí prostředky na brýle.

2Optik Frič s.r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
nám. ČSA 69, Moravské Budějovice Bezdlužná

Společnost Optik Frič s.r.o. je rodinnou firmou, která se zabývá poskytováním služeb v oblasti oční optiky a péčí o zrak již od roku 1961. V současné době provozuje dvě prodejny oční optiky ve Znojmě (Slepičí trh) a v Moravských Budějovicích. V našich prodejnách zhotovujeme dioptrické brýle,…

3Trnka Zdeněk - Oční optika (pobočka Rokycany)1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(17)
Palackého 143, Rokycany Bezdlužná

Nabídka služeb a sortimentu oční optiky. Brýlové obroučky, kontaktní čočky, dioptrické brýle, sluneční brýle a speciální brýle. Služby kvalifikovaného očního lékaře. Aplikace kontaktních čoček. Odborné poradenství.

4Oční optika - Maděrová Marie

4.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Palackého 64, Pelhřimov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

OČNÍ OPTIKA - Marie Maděrová nabízí zhotovení dioptrických brýlí na zakázku, včetně měření zraku. Prodej slunečních brýlí (polarizačních i běžných) v dioptrickém i nedioptrickém provedení. Prodej kontaktních čoček. Doplňkový sortiment oboru oční optika (pouzdra, lupy, čistící utěrky, závěsy k…

5Ing. Drahotská Pavlína, Bc.

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
nám. Republiky 61/20, Žďár nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše oční optika vám může nabídnou široký výběr obrub dioptrických tak slunečních. Dále nabízíme služby vysokoškolsky vzdělaného optometristy. U nás vám rádi odborně vyšetříme váš zrak, naaplikujeme nebo zkontrolujeme vaše kontaktní čočky a poradíme vám nejlepší řešení pro vaše oči.

6Bartuška Václav- oční optika1 pobočka

Březanova 82, Třeboň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Oční optika nabízí široký výběr brýlí, ale i veškerých doplňků. V sortimentu najdete brýlové čočky, sluneční brýle sportovní i společenské, dioptrické brýle.

7PRO - OPTIK s.r.o.

Plešivecká 145, Český Krumlov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme oční optiku. Zabýváme se prodejem dioptrických a slunečních brýlí. Oční optika U VOKA. Zhotovíme Vám brýle podle lékařského předpisu nebo na základě vyšetření zraku očním specialistou – optometristou v ordinacích našich očních optik. Při volbě vhodných brýlí můžete využít počítačovou…

8Oční optik, optometrista - Žilka Martin

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
U Černé věže 16, České Budějovice
Dnes už má zavřeno

Oční optiku v Českých Budějovicích založili manželé Žilkovi v roce 1993/94. Původní název - “Optika pod věží“ v.o.s. Tehdy ještě v ulici Hroznová. V současné době provozuje odbornou praxi oční optiky syn Martin Žilka. Provozovnu oční optiky převzal v roce 2007.


Firmy v dalších lokalitách


Zhotovení dioptrických brýlí v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

1. Zkoumání zraku
Nejprve je nutné provést zkoumání zraku, aby bylo zjištěno, jaké dioptrie jsou potřebné pro korekci zraku. Tuto činnost provádí odborník na optiku, který používá speciální přístroje a tabulky.

2. Výběr rámu
Po zjištění dioptrií je nutné vybrat vhodný rámeček, který bude sedět na obličeji a bude pohodlný. V optických salonech v oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici široká škála různých typů a stylů rámků.

3. Výroba skel
Po výběru rámu se přistupuje k výrobě skel. Ty jsou vyrobeny z tvrzeného skla nebo plastu a jsou broušeny do tvaru, který odpovídá rámu a dioptriím.

4. Montáž
Poté, co jsou skla vyrobeny, jsou montována do rámu. Tento proces vyžaduje preciznost a zkušenosti, aby byla zajištěna správná poloha skel a korekce zraku.

5. Kontrola kvality
Po dokončení montáže jsou brýle pečlivě zkontrolovány, aby byla zajištěna jejich kvalita a správná funkčnost. V optických salonech v oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici moderní technologie, která umožňuje provést detailní kontrolu brýlí.

6. Vydání brýlí
Po úspěšné kontrole jsou brýle připraveny k vydání zákazníkovi. Optik vysvětlí, jak správně používat brýle a jak o ně pečovat, aby sloužily co nejdéle.

Výroba dioptrických brýlí je složitý proces, který vyžaduje zkušenosti a preciznost. v oblasti Jižní a Západní Čechy je k dispozici několik optických salonů, které nabízejí širokou škálu různých typů a stylů rámků a moderní technologie pro kontrolu kvality brýlí.