Zpracování uhlí, ropy – Jižní a Západní Čechy

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1BLUETHERM, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Družstevní 1241, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost Bluetherm s.r.o. byla založena v roce 2007. Společnost se zabývá dodávkami vzduchotechniky, klimatizace a výrobou kotlů Bluetherm. Bluetherm s.r.o. vlastní patent na sušičku biomasy. Společnost se zabývá revizí kotlů,kontrolou kotlů a zajišťuje povinnou kontrolu kotlů na tuhá paliva.

2UNI-PRO PILAŘ s.r.o.

Provoz stavebnin. Prodáváme uhlí a teplovodní kotle. Nabízíme střešní krytiny, omítkoviny, zámkovou dlažbu, klempířské systémy, barvy, bazénovou chemii a potřeby pro řemeslníky. Nabízíme nákladní autodopravu či přepravu stavebních materiálů, tuhých paliv, stavebních hmot.

3Paliva Makový

Chocenický Újezd 1, Letiny
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Paliva Makový, se sídlem Chocenický Újezd 1, 336 01, Letiny, v okrese Plzeň - jih a v kraji Plzeňský kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 29219, Krajský soud v Plzni. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. Předmětem podnikání…


Firmy v dalších lokalitách


Zpracování uhlí, ropy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Zpracování uhlí, ropy najdete 3 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 3 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.