Jiří Gruntorád media & sport

Poskytujeme profesionální moderování kulturních a společenských akcí včetně maturitních plesů. Nabízíme také fitness lekce, běžecké tréninky a poradenství pro firmy v oblasti zdravého životního stylu.

  • Klíčová slova 46

    moderování, kulturní akce, maturitní plesy, fitness lekce, běžecké tréninky, zdravý životní styl, firemní fitness, osobní trénink, sportovní koučink, fitness pobyty, wellness, komunikace, pr podpora, poradenství, zdravá strava, organizace akcí, aerobní cvičení, rehabilitace, event management, týmová spolupráce, cvičení pro zaměstnance, zdravá zaměstnání, kondiční trénink, techniky běhu, regenerace, výživa, zdraví a wellness, vitalita, sportovní programy, skupinové lekce, profesní růst, leadership, motivace, zkušený moderátor, akce s atmosférou, eventy pro firmy, kreativní moderování, management firemních akcí, dovednosti moderátora, zkušenosti z médií, anglický jazyk, úspěšné akce, osobní fitness, sportovní vyžití, zdravá komunita, fitness pro děti

  • Popis

    Nabízíme široké spektrum služeb, včetně profesionálního moderování kulturních a společenských akcí, jako jsou plesy a módní přehlídky. Máme dlouholeté zkušenosti a snažíme se zaručit, že Vaše akce proběhne podle Vašich představ. Dále zajistíme fitness lekce pro různé úrovně, a našim klientům nabízíme nejen běžecké tréninky, ale i poradenství v oblasti zdravého životního stylu. Pro firmy organizujeme školení a prezentace zaměřené na zdraví a aktivitu zaměstnanců. Naše nabídka zahrnuje i fitness pobyty, kde si můžete užít aktivní dovolenou.

Napište nám o úpravu údajů

Poslat poptávku

Otevírací doba

  • Otevřeno do 20:00
  • Pondělí 08:00 – 20:00
  • Úterý 08:00 – 20:00
  • Středa 08:00 – 20:00
  • Čtvrtek 08:00 – 20:00
  • Pátek 08:00 – 20:00
  • Sobota 08:00 – 20:00
  • Neděle 08:00 – 20:00

×

Online poptávka

Poptáváte firmu Jiří Gruntorád media & sport

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.