Semináře a školení – ORKAM Plzeň, s.r.o.

Zabýváme se pořádáním odborných seminářů a školení k zákonům, jejich novelám a dalším předpisům. Máme akreditace od Ministerstva vnitra a Ministerstva práce a sociálních věcí. Přihlásit se můžete např. na webinář místní poplatky, webseminář účetnictví bytových družstev a SVJ, webseminář cestovní náhrady a na mnoho dalších seminářů.

27973433 ARES
DIČ CZ27973433
Vznik 2007
Alenka Kmochová (jednatel)
Karel Gosler (jednatel)
  • semináře, odborné semináře, školení, odborná školení, webináře, websemináře, webináře k zákonům, semináře k zákonům, školení k zákonům, odborné semináře z oblasti technických předpisů, semináře s libovolnou tématikou, výklad zákona o elektronické evidenci tržeb, odborné semináře z oblasti správy domů a bytů, účtování dodávek tepla a TV, péče o dítě, autoškolství, evidence obyvatel, seminář ochrana přírody a krajiny, webináře místní poplatky, odpadové hospodářství, cestovní náhrady, zákoník práce a pracovní právo, dotační systémy z EU, účetnictví a daně, hazardní hry a jejich regulace, kontrolní systémy, GDPR, ochrana ovzduší, kroniky obcí, obřady a slavnosti v obcích, přestupkový zákon, nesprávné postupy ve správním řízení, matriky, sociální služby, školení excel, školení word, školení powerpoint
  • Nabízíme vám širokou škálu seminářů a školení k zákonům, jejich novelám a dalším předpisům z oblasti účetnictví. Nabízíme také odborné semináře z oblasti technických předpisů, norem a zákonů.

    Mezi naše další služby patří zorganizování semináře na míru. Podle potřeb vašeho podniku, společnosti nebo sdružení zorganizujeme seminář na libovolnou tématiku. 

    Každý účastník od nás obdrží osvědčení o absolvování semináře.

    Kontaktujte nás. Jsme akreditovaný člen Asociace institucí vzdělávání dospělých.