Detail firmy

Městský úřad Havlíčkův Brod

Městský úřad v Havlíčkově Brodě poskytuje veškeré potřebné informace občanům. Lze využít podatelnu nebo Czech Point. Využijte úředních hodin, nebo elektronické podatelny.

Web: www.muhb.cz

Sociální sítě: www.facebook.com/pages/Městské-informační-centrum-Havlíčkův-Brod/363954587047870?fref=ts


Adresa

Kontakt

Další údaje

Havlíčkovo náměstí 57, 580 01
Havlíčkův Brod

Otevírací doba

dnes 6:30 - 14:00

  • Pondělí 6:30 - 17:00
  • Úterý 6:30 - 15:00
  • Středa 6:30 - 17:00
  • Čtvrtek 6:30 - 15:00
  • Pátek 6:30 - 14:00
  • Sobota Zavřeno
  • Neděle Zavřeno
Zobrazit celý týden
Tel:
+420 569 497 111
Fax:
+420 569 497 197
Email:
posta@muhb.cz
epodatelna@muhb.cz
IČ:
00267449 - ARES
DIČ:
CZ00267449
Vznik:
1973

Pobočky

Živnostenský úřad Havlíčkův Brod Havlíčkův Brod - Havlíčkovo náměstí 57, 580 01 +420 569 497 220
Městské informační centrum (pobočka Havlíčkův Brod) Havlíčkův Brod - Havlíčkovo náměstí 57, 580 01 +420 569 497 357
Městská policie Havlíčkův Brod (pobočka Havlíčkův Brod) Havlíčkův Brod - Žižkova 34, 580 01 +420 569 428 239

Kontaktní osoby

Mgr. Jan Tecl, MBA starosta +420 569 497 105 jtecl@muhb.cz
Bc. Libor Honzárek místostarosta +420 569 497 128 lhonzarek@muhb.cz
Ing. Čeněk Jůzl místostarosta +420 602 509 681 cjuzl@muhb.cz
Bc. Ivana Mojžyšková místostarostka +420 724 928 013 imojzyskova@muhb.cz
Ing. Václav Stejskal tajemník +420 569 497 103 vstejskal@muhb.cz
Bc. Martin Stehno vedoucí odboru dopravy +420 569 497 300 mstehno@muhb.cz
Ing. Eva Nigošová vedoucí odboru vnějších a vnitřních vztahů +420 569 497 140 enigosova@muhb.cz
Ing. Marta Gerthnerová vedoucí odboru životního prostředí +420 569 497 200 mgerthnerova@muhb.cz
Ing. Josef Beneš odbor rozvoje města +420 569 497 130 jbenes@muhb.cz
Zdeněk Paukeje vedoucí stavebního úřadu +420 569 497 210 zpaukeje@muhb.cz
Ing. Josef Jukl, MPA vedoucí ekonomického odboru +420 569 497 230 jjukl@muhb.cz
JUDr. Vít Fikar vedoucí odboru sociálních věcí a školství +420 569 497 250 vfikar@muhb.cz
Ing. Pavel Bárta odbor evidence obyvatel a matrik +420 569 497 330 pbarta@muhb.cz

3D Mapa

Mapa



Náhled webu - www.muhb.cz



Obory


Klíčová slova

města, městské úřady, městský úřad, městský úřad Havlíčkův Brod, městská policie Havlíčkův Brod, městská policie, radnice Havlíčkův Brod, praktické informace, úřední deska, pivovar rebel

<< zpět na seznam nalezených firem