Bio chov slepic pro začátečníky – Jižní a Západní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1AGROSTYL CZ s.r.o.

Firma obchodující s jatečnými a chovnými hospodářskými zvířaty - jatečný skot, zástav, telata, prasata a selata. Obchod v ČR, export import v rámci celé Evropy. Přeprava živých hospodářských zvířat (ČR i Evropa).

2Zahrádkářské potřeby- Slanařová Růžena

Krále Jana 235, Chotěboř
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zahradnické potřeby, chovatelské potřeby, pracovní oděv, železářství. Krmné směsi, obilí, krmiva pro domácí zvířata, slunečnice, proso, pšenice, oves, ječmen, šroty.

3HUBENÝ IVAN-AKVAPOTŘEBY

U nás naleznete veškeré chovatelské potřeby a krmiva pro Vaše pejsky, kočičky, hlodavce, fretky, akvarijní a jezírkové rybky, ptáky či obyvatele terárií.

4Pospíšil Luboš

Provoz farmy. zabýváme se chovem a prodejem krav, prasat, ovcí, koz, slepic a pěstujeme zemědělské plodiny. Lze nás navštívit a farmu si prohlédnout.

5CHUŤ VENKOVA s.r.o.

Společnost prodává farmářské výrobky drobných pěstitelů, malých farem, rodinných pekáren a řeznictví, dále také moravská vína, med, slepičí vejce z volného chovu, džemy, mošty, mouky, luštěniny.


Firmy v dalších lokalitách


Bio chov slepic pro začátečníky v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Na portálu Netkatalog.cz v oboru Bio chov slepic pro začátečníky najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Jižní a Západní Čechy.