Čištění vodojemů – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho vodojemů, které slouží k uchování a distribuci pitné vody. Aby byla voda v těchto nádržích stále čistá a bezpečná k pití, je nutné pravidelné čištění vodojemů.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1VoKa - ekologické stavby, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Spojovací 1539, Humpolec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se projektováním, výstavbou a provozováním ekologických staveb, vodovodů, kanalizací a menších ČOV. Vzorkování vody.

2Vondra VHS1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
V zahradách 722, Golčův Jeníkov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Hlavní činností naší firmy je realizace staveb vodohospodářského charakteru. Přes 30 let praxe v oboru nám dává bohaté zkušenosti v realizaci projektů od kanalizačních stok, vodárenských objektů přes revitalizaci rybníků, vodních toků až po vodárenské objekty. Zajišťujeme i svařování folií…

3UNIST, spol. s r.o.

Zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a úpravy kanalizací včetně vodovodů, vodojemů nebo komunikací.

4VHS Žďár nad Sázavou, spol. s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Malého lesa 1784/5, Žďár nad Sázavou 1 Bezdlužná

Výstavba a rekonstrukce inženýrských sítí. Zabýváme se touto činností od roku 1991. Jsme držiteli certifikátu 14001 - ekologický certifikát a 9001 certifikát jakosti práce. Reference: Obytný soubor Klafar II Žďár nad Sázavou, celkové investice přes 60 mil. Kč.

5ČEVAK a.s.6 poboček

ČEVAK a.s. - úpravny vody, vodovodní a kanalizační sítě, čistírny odpadních vod, odvoz a likvidaci obsahu septiků, jímek a žump, čištění kanalizačních stok, příjem a likvidaci komunálních odpadních vod a průsakových vod ze skládek, zavážení vodojemů, jejich čištění a dezinfekce a další.

6EKOEKO s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Senovážné nám. 240, České Budějovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zhotovujeme projekty všech stupňů pro vodovody, úpravny vod, kanalizace a čistírny odpadních vod. Realizujeme vodojemy, zásobárny pitné vody, vyřizujeme žádosti o podporu z veřejných prostředků.

7Šumavské vodovody a kanalizace a.s.3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(8)
Koldinova 672, Klatovy
Dnes už má zavřeno

Výstavba, čištění, opravy a provoz vodovodů, kanalizací i čistíren odpadních vod. Provádíme inženýrské činnosti i zpracování projektové dokumentace. Dále zajistíme vodojemy, revize hydrantů, svozy a likvidace kalů ze septiků i jímek. Poskytujeme odborné poradenství.

8Marek František, Ing.2 pobočky

Čištění, opravy studní, vodojemů. Rozbory vody. Studnařské práce.

9Vodohospodářské sdružení obcí západních Čech

Spravujeme vodohospodářský majetek - veřejné vodovodní a kanalizační sítě, úpravny pitné vody, čistírny odpadních vod, vodojemy a čerpací stanice.


Firmy v dalších lokalitách


Čištění vodojemů v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Tento proces zahrnuje odstranění usazenin, bakterií a jiných nečistot, které se mohou hromadit v nádržích.

Kvalitní čištění vodojemů v oblasti Jižní a Západní Čechy je klíčové pro zajištění bezpečné pitné vody pro místní obyvatele. Proto je důležité najít spolehlivou firmu, která se specializuje na čištění vodojemů a má zkušenosti s prací v této oblasti. S profesionálním přístupem a moderní technologií dokáže tato firma zajistit efektivní a bezpečné čištění vodojemů v oblasti Jižní a Západní Čechy.