Vodohospodářské servisy – Jižní a Západní Čechy

V oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází mnoho vodohospodářských zařízení, která potřebují pravidelnou údržbu a servis. Protože voda je nezbytná pro život, je důležité zajistit, aby byla vždy čistá a bezpečná k použití.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1START Zelený s.r.o.2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(73)
Široká 376, Brtnice
Otevřeno od 7:00

Prodáváme stavebniny a stavební materiály, střešní krytiny, hutní výrobky, potřeby pro instalatéry, topenáře a elektrikáře. Zajistíme o jeřábnické práce, odbahňování a výstavbu vodních nádrží. Provádíme kompletní rekonstrukce všech vodních děl. Stavíme rodinné domy. Kontakty naleznete na…

2BaN STAV s.r.o.

V Ráji 175, Jemnice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Firma BaN STAV s.r.o. Jemnice, jejímž předchůdcem byla firma BaN s.r.o., byla založena v roce 1998. Tato společnost nakoupila nové zařízení a stavební stroje, přijala nové zaměstnance a začala se zabývat kompletní přípravou a realizací staveb, výstavbou inženýrských sítí, drobných vodohospodářských…

3Klee Bohuslav - ZEMNÍ PRÁCE

Firma vznikla v roce 2000. Již od svých počátků se zaměřila převážně na vodohospodářské stavby, a to jak na území okresu Třebíč, tak mimo něj. Mezi největší uskutečněné stavby patří vodovod a kanalizace v délce 2 km v lokalitě Praha - Tehovec, přeložka vodovodu v délce 2 km pro leteckou základnu v…

4Vodárny a kanalizace Karlovy Vary, a.s.8 poboček

4.3
★★★★★
★★★★★
(4)
Staroměstská 334, Ostrov Bezdlužná

Provádíme dodávky pitné vody, odvádění i čištění odpadních vod pro obyvatele i podniky. Rozvoj vodohospodářských zařízení. Zabýváme se projektováním a výstavbou vodovodních i kanalizačních přípojek a dalších vodohospodářských zařízení. Nabízíme laboratorní rozbory pitných i odpadních vod.

5Kalora a.s.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(18)
Baltazara Neumanna…, Cheb
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Kalora založena roku 1991. Je firmou s více jak 20-ti letou tradicí. Za dobu své existence se zdárně adaptovala nárokům, změnám a požadavkům zákazníků a udržela se i během prudkého poklesu nabídek na stavebním trhu, o čemž svědčí celkový obrat firmy přes dvě miliardy. Prvořadým cílem firmy je a…

6Vodohospodářské služby a servis a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jiřího Dimitrova…, Sokolov
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provádíme zemní, výkopové a bourací práce, mytí komunikací, čištění kanalizací a odklízení sněhu. Dále zajišťujeme nákladní automobilovou dopravu a pronájem kontejnerů na pitnou vodu.

7K-Technology

4.4
★★★★★
★★★★★
(43)
Prokopa Holého 3308, Havlíčkův Brod

Prodej a servis příslušenství (hutnění, frézování, recyklace a další) na stavební stroje všech značek. Zabýváme se také prodejem zařízení na výrobu betonových směsí (dávkování barev a přísad, planetové míchačky, měření vlhkosti,).

8Přeslička Josef - JP trans-servis s.r.o.

Zemní a demoliční práce. Výstavby nových rybníků. Rekonstrukce, odbahňování rybníků, výkopy základů. Terénní úpravy. Výkopy pro inženýrské sítě. Silniční nákladní doprava.

9JP trans-servis s.r.o.

Zemní stavby, provádění vodohospodářských staveb.

10STAVEKO - SERVIS s. r. o.

Provádíme pozemní a vodohospodářské stavby, rekonstrukce, změny a odstraňování objektů. Poskytujeme projektovou činnost ve výstavbě, technický dozor, služby koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví na staveništi. Provádíme správu a údržbu nemovitostí.


Firmy v dalších lokalitách


Vodohospodářské servisy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Vodohospodářské servisy v oblasti Jižní a Západní Čechy nabízejí širokou škálu služeb, včetně oprav a údržby vodovodních a kanalizačních sítí, čištění a dezinfekci nádrží a studní, a mnoho dalšího. Tyto služby jsou nezbytné pro udržení kvality vody a zajištění bezpečnosti pro obyvatele oblasti Jižní a Západní Čechy. Kontaktujte vodohospodářské servisy v oblasti Jižní a Západní Čechy a ujistěte se, že vaše vodovodní a kanalizační sítě jsou v dobrém stavu a bezpečné pro použití.