Dětská poradna – Jižní a Západní Čechy

Dětská poradna je instituce, která poskytuje pomoc a podporu dětem a jejich rodinám v oblasti zdraví, výchovy a vzdělání. v oblasti Jižní a Západní Čechy se nachází několik dětských poraden, které jsou zaměřeny na různé oblasti.

1–10 firem z 120 nalezených Filtry

1MUDr. Alena Šebková – praktický lékař pro děti a dorost1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(72)
Strážnická 1013/36, Plzeň Bezdlužná Ověřená

V ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost poskytujeme léčebně preventivní péči dětským pacientům od 0 do 19 let věku. Navštivte naši pediatrii v Plzni. Ordinuje dětský lékař MUDr. Alena Šebková.

2Nemocnice Prachatice, a.s.1 pobočka

3.5
★★★★★
★★★★★
(62)
Nebahovská 1015, Prachatice Bezdlužná Ověřená

V Nemocnici Prachatice vám poskytujeme kvalitní zdravotní péči. Provozujeme oddělení ARO, dětské oddělení, porodnici, chirurgické oddělení, interní oddělení, oddělení následné péče, ortopedicko-traumatologické oddělení a řadu specializovaných ambulancí. Provádíme plánované i akutní operace.

3Mazalovská Hana, Mgr. - Lékárna U Matky Boží Pomocné1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(11)
náměstí T. G.…, Veselí nad Lužnicí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše lékárna nabízí výdej léčiv na recept, volný prodej a široký sortiment doplňkové stravy pro dospělé i pro ty nejmenší. Individuálně pro vás připravujeme léčivé přípravky v naší laboratoři. Koupíte u nás i kosmetické a veterinární přípravky, léčivé čaje a kojeneckou výživu. Poskytujeme…

4ZDRAVÁ VÝŽIVA Jindřichův Hradec

Pražská 99, Jindřichův Hradec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Firma prodává výrobky racionální výživy pro diabetiky a celiaky. Zdravá výživa, biopotraviny, bezlepkové výrobky. Dia potraviny. Výživa pro vegetariány. Makrobiotika, čaje, špaldové koláčky - každý týden ve čtvrtek. Kváskový chléb - každý týden ve středu. Dárkové poukazy.

5Lékárna U Sv. Anny Písek s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Velké náměstí 6/14, Písek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

V Lékárně U Svaté Anny vám poskytujeme komplexní lékárenské služby a poradenství. Zajišťujeme prodej léků, základních homeopatik, zdravotnických prostředků, výživových doplňků, dětské výživy, bylinných čajů, léčebné kosmetiky, veterinárních přípravků a mnoha dalšího.

6Schejbalová Jana, MUDr.

3.3
★★★★★
★★★★★
(17)
Luženická 678, Domažlice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Praktický lékař pro děti a dorost. ORDINAČNÍ HODINY: PO 7:45 - 8:15 pouze pro zvané, náběry + očkování , 8:15 - 12:15 pro nemocné , 14:00 - 18:00 pouze pro zvané, preventivní prohl. ÚT 7:45 - 8:15 pouze pro zvané, náběry + očkování , 8:15 - 9:00 pro nemocné , 9:00 - 13:00 pouze pro zvané poradna.…

7MUDr. Miloslava MATĚJKOVÁ, praktický lékař1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Dělnické nám. 834/14, Třebíč-Borovina
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Dětský pediatr MUDr. Miloslava Matějková poskytuje preventivní, diagnostickou a léčebnou péči v ordinaci v Třebíči a v Rokytnici nad Rokytnou. Mimo jiné nabízí také píchání náušnic, nepovinné očkování a další zdravotní služby. Kontakt a další informace získáte na internetových stránkách.

8MUDr. Jan Kouďa

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Budějovická 884/3, Písek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme ordinaci praktického lékaře pro děti a dorost, pediatra. Ordinace dětského lékaře poskytuje preventivní a léčebnou péči, povinné i nepovinné očkování pro děti a dorost od narození do 19 let. Zajišťujeme také vyšetření pro řidičský a svářečský průkaz, zbrojní pas, zdravotní a…

9MUDr. Policarová Marie s.r.o.

Masarykova 445, Telč
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Ordinace zubního lékaře. Naše stomatologická ordinace poskytuje komplexní odbornou péči o Váš chrup a profesionální přístup našeho personálu. Oblasti poskytované zubní péče: vstupní diagnostika, rentgen, OPG, protetika, dětská stomatologie, estetická stomatologie, endodoncie, odstranění zubního…

10Pavlíková Draha - STUDIO DRAHA

Nabídka skořicových a rašelinových zábalů a provedení sportovních i čokoládových masáží. Prodej dětského oblečení.


Firmy v dalších lokalitách


Dětská poradna v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

1. Poradna pro vývojovou psychologii a psychoterapii dětí a mládeže
Tato poradna se zaměřuje na děti a mládež, kteří mají problémy s vývojem, chováním nebo emocemi. Poskytuje individuální psychologickou terapii, rodinnou terapii a poradenství pro rodiče. Poradna spolupracuje s dalšími odborníky, jako jsou psychiatři, pediatři a učitelé.

2. Poradna pro výchovu a vzdělávání dětí
Tato poradna se zaměřuje na podporu rodičů v oblasti výchovy a vzdělávání dětí. Poskytuje poradenství v oblasti výběru školy, vzdělávacích programů a metod výchovy. Poradna také organizuje semináře a workshopy pro rodiče.

3. Poradna pro děti s poruchami učení
Tato poradna se zaměřuje na děti s poruchami učení, jako jsou dyslexie, dysgrafie nebo dyskalkulie. Poskytuje diagnostiku a terapii těchto poruch, poradenství pro rodiče a učitele a organizuje speciální vzdělávací programy pro děti s poruchami učení.

4. Poradna pro děti s chováním a emočními problémy
Tato poradna se zaměřuje na děti s chováním a emočními problémy, jako jsou agresivita, úzkost, deprese nebo poruchy příjmu potravy. Poskytuje individuální terapii, rodinnou terapii a poradenství pro rodiče. Poradna spolupracuje s dalšími odborníky, jako jsou psychiatři a pediatři.

5. Poradna pro děti s tělesným postižením
Tato poradna se zaměřuje na děti s tělesným postižením, jako jsou poruchy pohybu, sluchu nebo zraku. Poskytuje diagnostiku, terapii a poradenství pro rodiče. Poradna také organizuje speciální vzdělávací programy pro děti s tělesným postižením.

Dětské poradny v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou důležitou institucí pro podporu dětí a jejich rodin v oblasti zdraví, výchovy a vzdělání. Poskytují individuální terapii, rodinnou terapii, poradenství pro rodiče a organizují speciální vzdělávací programy. Spolupracují s dalšími odborníky, jako jsou psychiatři, pediatři a učitelé.