Výchovný poradce – Jižní a Západní Čechy

Výchovný poradce je odborník, který se specializuje na výchovu a vzdělávání dětí a mládeže. Jeho hlavním cílem je pomoci rodinám a školám v oblasti výchovy a vzdělávání.

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1Útočiště o.p.s.

Dobrovského 78/19, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme pomoc pro děti, mladistvé a jejich rodiny. Rodinám poskytujeme nízkoprahové a sociálně-aktivizační služby.

2Jan Skořepa, DiS - zdravystrom.cz

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Claudiusova 697, Jindřichův Hradec II Bezdlužná

Rizikové kácení, řez stromů, ošetřování stromů, řez ovocných stromů, výsadba stromů, ošetřování dutin, instalace bezpečnostních vazeb, poradenství. Skořepa Jan DiS. – V letech 2002-2004 vystudoval obor Správa ochrany živ. prostředí na VOŠ v Chrudimi. V roce 2005 nastoupil na obor Zahradní a…

3Sociální služby města Havlíčkova Brodu2 pobočky

4.3
★★★★★
★★★★★
(32)
Reynkova 3643, Havlíčkův Brod

Zřizovatelem příspěvkové organizace Sociální služby města Havlíčkova Brodu je město Havlíčkův Brod. Hlavní činností je poskytování sociálních služeb pro seniory a klienty se zdravotním postižením. Poskytujeme tyto sociální služby -pobytové (domov pro seniory, domov se zvláštním režimem, odlehčovací…

4ZÁKLADNÍ ŠKOLA Třešť

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Josefa Hory 1050/31, Třešť
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme základní školu se školní jídelnou a školní družinou v Třešti. Naše škola vám nabízí možnost využití sportovních areálů - dvou tělocvičen, které se nacházejí v budovách ZŠ v ulici Josefa Hory a v ulici Barvířská a sportovní haly. Více o velikosti, vybavení, ceně pronájmu a obsazennosti…

5TROJLÍSTEK-CENTRUM PRO DĚTI A RODINU Kamenice nad Lipou, příspěvková organizace

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Vítězslava Nováka…, Kamenice nad Lipou Bezdlužná

Provoz dětského domova pro děti do 3 let věku. Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc (ZPDVOP) poskytuje akutní a nedkladnou péči ohroženým dětem. Tato služba je poskytována nepřetržitě po dobu 24 hodin denně.

6Základní škola a Praktická škola Velké Meziříčí

Základní škola a Praktická škola Velké Meziříčí patří k nejstarším školám speciálně pedagogického zaměření v kraji Vysočina. Poskytujeme vzdělání žákům s různým stupněm mentálního postižení, kombinovanými vadami a nově vzděláváme i žáky s lékařskou diagnózou autismus. Základní a praktická škola pro…

7ZÁKLADNÍ ŠKOLA JIHLAVA, Jungmannova

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Jungmannova 3298/6, Jihlava
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše základní škola ctí ekologické principy. Je tzv. Ekoškolou. Vedeme tímto směrem i naše žáky. Součástí školy je školní družina , školní klub a školní jídelna. Podílíme se na sběru a recyklování. Bližší informace a kontakty na vedení školy najdete na našich internetových stránkách.

8Střední zdravotnická škola, Jindřichův Hradec, Klášterská 77/II

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Klášterská 77, Jindřichův Hradec Bezdlužná

Jsme střední školou státního zřízení - poskytujeme studium v několika zdravotnických studijních oborech pro dívky, ale i chlapce. Na škole máme bohaté vybavení pro různorodé typy zájmů.

9Dětský diagnostický ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče,…1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Budějovická 90, Homole Bezdlužná

Vedeme diagnostické zařízení pro výkon ústavní a ochranné výchovy dětí a mládeže. V areálu je ubytovací a stravovací prostor, klubovny dětí, ordinace, izolace, pracovna psychologa i speciálního pedagoga. Pořádáme sportovní, turistické, technické, kulturní i hudební akce.

10Pedagogicko-psychologická poradna Pelhřimov

Zdravotnictví - poradny, pedagogicko-psychologická poradna. Poradna poskytuje psychologickou a speciálně pedagogickou péči klientům ve věku 3-19 let, jejich rodičům, pedagogům a všem ostatním, kteří se podílejí na vývoji, výchově a vzdělávání těchto dětí. Poradenské služby jsou poskytovány…


Firmy v dalších lokalitách


Výchovný poradce v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

Výchovný poradce má vysokoškolské vzdělání v oboru pedagogiky a psychologie a má zkušenosti s prací s dětmi a mládeží.

v oblasti Jižní a Západní Čechy má výchovný poradce důležitou roli v podpoře výchovy a vzdělávání dětí a mládeže. Jeho práce se zaměřuje na prevenci a řešení problémů v oblasti výchovy a vzdělávání. Výchovný poradce spolupracuje s rodiči, učiteli a dalšími odborníky, aby pomohl dětem a mládeži dosáhnout svého plného potenciálu.

Výchovný poradce v oblasti Jižní a Západní Čechy poskytuje následující služby:

1. Poradenství pro rodiče - Výchovný poradce pomáhá rodičům řešit problémy v oblasti výchovy a poskytuje jim rady a tipy, jak lépe komunikovat s dětmi a jak podpořit jejich vzdělávání.

2. Poradenství pro děti a mládež - Výchovný poradce poskytuje dětem a mládeži podporu a poradenství v oblasti vzdělávání a osobního rozvoje.

3. Prevence a řešení problémů - Výchovný poradce pracuje s dětmi a mládeží, aby jim pomohl řešit problémy v oblasti výchovy a vzdělávání, jako jsou například šikana, nízká sebevědomí, neúspěchy ve škole apod.

4. Spolupráce s učiteli a dalšími odborníky - Výchovný poradce spolupracuje s učiteli a dalšími odborníky, aby pomohl dětem a mládeži dosáhnout svého plného potenciálu.

5. Vzdělávání a školení - Výchovný poradce poskytuje vzdělávání a školení pro rodiče, učitele a další odborníky v oblasti výchovy a vzdělávání.

Výchovný poradce v oblasti Jižní a Západní Čechy je důležitým partnerem pro rodiny a školy v oblasti výchovy a vzdělávání. Jeho práce pomáhá dětem a mládeži dosáhnout svého plného potenciálu a připravuje je na úspěšný život v dospělosti.