Dětské účesy – Jižní a Západní Čechy

Dětské účesy jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi oblíbené. Rodiče se snaží svým dětem vytvořit co nejhezčí účesy, které budou vyhovovat jejich věku i stylu.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1Šubrtová Lenka

Luční 149, Plasy Bezdlužná

Dámské, pánské, dětské kadeřnictví. Provádění svatebních a společenských účesů, prodlužování a zahušťování vlasů.

2Čermáková Eva - KADEŘNICTVÍ TÁBOR

Nerudova 556/2, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kadeřnictví dámské, pánské i dětské.Nabídka kadeřnických služeb Tábor. Zhotovujeme společenské, maturitní a svatební účesy, společenské účesy, nastavování vlasů a vlasové rekonstrukce. Nabízíme také analýzu vlasů a vlasové poradenství. Po předchozí dohodě je možno se objednat i na SOBOTU.

3Nováková Martina - kadeřnické služby

Dámské, pánské a dětské kadeřnictví - barvení i prodlužování vlasů, společenské účesy a ošetření brazilským keratinem BEOX.

4Baričiak Kateřina - VLASY STUDIO

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Purkyňova 2961 , Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb - stříhání, barvení. K dalším činnostem patří vizážistika. Specializuji se na svatební a společenské účesy. Disponuji bohatými zkušenost mi získanými při účasti na módních přehlídkách.prodej, kancelářské, potřeby, nábytek,náhradní naplně,tonery do kopírek,papírenské…

5Steinke Jindra

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Provaznická 425/10, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme kadeřnický salón. Nabízíme klasické i moderní dámské, pánské i dětské střihy, žehlení vlasů, foukaná, kulmování, regenerační zábaly, masáže hlavy, melírování, aj. Prodáváme vlasovou kosmetiku a dárkové poukazy.

6Barvířová Nina

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Riegerova 1074, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji panske, damske i detske kadeřnictví. Stříhám dámy, pány i děti. Nabízím společenské a svatební účesy i večerní nebo svatební a denní líčení.

7Habartová Jaroslava- studio Hůrky

4.9
★★★★★
★★★★★
(61)
K Letišti 148, Karlovy Vary, Hůrky Bezdlužná

Nabízí služby kosmetického salónu. Poskytují školení a aplikace permanentních řas a nail art. Dále se zabýváme prodlužováním i zhušťováním vlasů. Provádí dámské, pánské i dětské střihy včetně společenských účesů.

8Tomášková Táňa

Zahradní 2475/57 , Plzeň, Východní…
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Provoz dámského, pánského a dětského kadeřnictví.Kadeřnické služby pro dámy, pány, děti. Provádíme zahušťování a prodlužování vlasů metodou ExtendMagic. Konzultace zdarma. Poradíme co je pro vás nejvíce vhodné (i pro pány).

9Platzerová Zdeňka - KADEŘNICTVÍ

Provozuji dámské, pánské, dětské kadeřnictví.

10SALON ŽANETA

K Novému nádraží…, Velké Meziříčí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

SALON ŽANETA, se sídlem K Novému nádraží 1345, 594 01, Velké Meziříčí, v okrese Žďár nad Sázavou a v kraji Kraj Vysočina. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2013. Předmětem podnikání je: Holičství, kadeřnictví Zdroj: výpis z dat Registru Ares,…


Firmy v dalších lokalitách


Dětské účesy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy je mnoho kadeřnických salonů, které se specializují na dětské účesy a nabízejí širokou škálu služeb pro malé klienty.

Kadeřníci v oblasti Jižní a Západní Čechy mají bohaté zkušenosti s dětskými účesy a vědí, jak vytvořit účes, který bude nejen krásný, ale také pohodlný a praktický pro každodenní nošení. Dětské účesy v oblasti Jižní a Západní Čechy jsou často inspirovány nejnovějšími módními trendy a jsou vytvářeny s ohledem na individuální potřeby každého dítěte.

Kadeřníci v oblasti Jižní a Západní Čechy používají kvalitní produkty, které jsou šetrné k dětské pokožce a vlasům. Díky tomu jsou dětské účesy v oblasti Jižní a Západní Čechy nejen krásné, ale také zdravé a pečující. Rodiče si mohou být jisti, že jejich děti jsou v dobrých rukou a že jejich účesy budou vypadat skvěle.

Pokud hledáte v oblasti Jižní a Západní Čechy kadeřnický salon, který se specializuje na dětské účesy, neváhejte a vyhledejte si nejlepšího kadeřníka v okolí. Vaše děti si zaslouží jen to nejlepší a v oblasti Jižní a Západní Čechy najdete kadeřníky, kteří vám to mohou poskytnout.