Dámské účesy – Jižní a Západní Čechy

Dámské účesy jsou v oblasti Jižní a Západní Čechy velmi oblíbené. Ženy zde hledají moderní a stylové účesy, které jim dodají sebevědomí a krásu.

1–10 firem z 46 nalezených Filtry

1Pleslová Marie

Provoz kadeřnického salonu.

2Šubrtová Lenka

Luční 149, Plasy Bezdlužná

Dámské, pánské, dětské kadeřnictví. Provádění svatebních a společenských účesů, prodlužování a zahušťování vlasů.

3Čermáková Eva - KADEŘNICTVÍ TÁBOR

Nerudova 556/2, Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Kadeřnictví dámské, pánské i dětské.Nabídka kadeřnických služeb Tábor. Zhotovujeme společenské, maturitní a svatební účesy, společenské účesy, nastavování vlasů a vlasové rekonstrukce. Nabízíme také analýzu vlasů a vlasové poradenství. Po předchozí dohodě je možno se objednat i na SOBOTU.

4Nováková Martina - kadeřnické služby

Dámské, pánské a dětské kadeřnictví - barvení i prodlužování vlasů, společenské účesy a ošetření brazilským keratinem BEOX.

5Baričiak Kateřina - VLASY STUDIO

5.0
★★★★★
★★★★★
(5)
Purkyňova 2961 , Tábor
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka kadeřnických služeb - stříhání, barvení. K dalším činnostem patří vizážistika. Specializuji se na svatební a společenské účesy. Disponuji bohatými zkušenost mi získanými při účasti na módních přehlídkách.prodej, kancelářské, potřeby, nábytek,náhradní naplně,tonery do kopírek,papírenské…

6Kaasová Jana - Kadeřnictví Kaas

4.3
★★★★★
★★★★★
(222)
Francouzská třída…, Plzeň
Dnes už má zavřeno

Nabízíme dámské a pánské módní střihy. Běžné tónování, melírování a barvení vlasů. Náročné barvící techniky, změny účesu i barvy si objednejte u školeného specialisty. Večerní a svatební účesy. Speciální kůry k ošetření vlasů a vlasové pokožky(KÉRASTASE).

7Steinke Jindra

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Provaznická 425/10, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme kadeřnický salón. Nabízíme klasické i moderní dámské, pánské i dětské střihy, žehlení vlasů, foukaná, kulmování, regenerační zábaly, masáže hlavy, melírování, aj. Prodáváme vlasovou kosmetiku a dárkové poukazy.

8Barvířová Nina

4.8
★★★★★
★★★★★
(21)
Riegerova 1074, Cheb
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozuji panske, damske i detske kadeřnictví. Stříhám dámy, pány i děti. Nabízím společenské a svatební účesy i večerní nebo svatební a denní líčení.

9Habartová Jaroslava- studio Hůrky

4.9
★★★★★
★★★★★
(61)
K Letišti 148, Karlovy Vary, Hůrky Bezdlužná

Nabízí služby kosmetického salónu. Poskytují školení a aplikace permanentních řas a nail art. Dále se zabýváme prodlužováním i zhušťováním vlasů. Provádí dámské, pánské i dětské střihy včetně společenských účesů.

10Tomášková Táňa

Zahradní 2475/57 , Plzeň, Východní…
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Provoz dámského, pánského a dětského kadeřnictví.Kadeřnické služby pro dámy, pány, děti. Provádíme zahušťování a prodlužování vlasů metodou ExtendMagic. Konzultace zdarma. Poradíme co je pro vás nejvíce vhodné (i pro pány).


Firmy v dalších lokalitách


Dámské účesy v lokalitě Jižní a Západní Čechy – detailní popis

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí širokou škálu služeb v oblasti úpravy vlasů.

Kadeřnické salony v oblasti Jižní a Západní Čechy se specializují na různé druhy účesů, jako jsou krátké, střední a dlouhé vlasy. Kromě toho nabízejí také různé druhy barvení vlasů, melírování, ombre a další techniky. Všechny tyto služby jsou prováděny profesionálními kadeřníky, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti úpravy vlasů.

Pokud hledáte dámské účesy v oblasti Jižní a Západní Čechy, můžete si být jisti, že najdete to, co hledáte. Kadeřnické salony zde nabízejí nejen moderní a trendy účesy, ale také klasické a elegantní účesy, které jsou vhodné pro různé příležitosti. Navíc vám kadeřníci poradí, jaký účes je pro vás nejvhodnější, aby vám dodal sebevědomí a krásu.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete také mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí služby jako jsou úprava obočí, make-up a manikúra. Tyto služby jsou ideální pro ženy, které chtějí být krásné od hlavy až k patě.

V oblasti Jižní a Západní Čechy najdete mnoho kadeřnických salonů, které nabízejí širokou škálu služeb v oblasti úpravy vlasů. Pokud hledáte dámské účesy, můžete si být jisti, že najdete to, co hledáte. Navštivte kadeřnický salon v oblasti Jižní a Západní Čechy a nechte se hýčkat profesionálními kadeřníky, kteří vám dodají sebevědomí a krásu.